Yaşamkent Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajlarının deneyimli ustalar tarafından yapılması son derece önemli bir konudur. Yaşamkent Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kaliteli bir şekilde her türlü kornişin montajını gerçekleştirir. Korniş montaj işlemleri direkt olarak tavanda gerçekleştirildiğinden oldukça zordur. Bu nedenle bu işlemlerin tecrübeli kişiler tarafından yapılması sağlam olmasını sağlayacaktır. Elemanlarımızın tamamı yıllardır başarılı bir şekilde korniş montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Kornişlerin daha sağlam olması için montajında çoğunlukla matkap tercih edilir. Bu işlemlerin alanında uzman ve matkap kullanma becerisi olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Deneyimli ve uzman ekiplerimiz montaj işlemlerinin kaliteli olması için her zaman titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Her türlü kornişin montajı konusunda ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yaşamkent Korniş Montajı Hizmetleri

 Yaşamkent Korniş Montaj Ustası
Yaşamkent Korniş Montaj Ustası

Günümüzde farklı perde çeşitlerine uygun farklı korniş modelleri vardır. Yaşamkent korniş montajı hizmetleri veren ustalarımız her türlü kornişin montajını kısa sürelerde gerçekleştirir. Oryantal korniş çeşitleri de günümüzde en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Kornişlerin montajında matkap kullanılabileceği gibi yapıştırıcı da sıklıkla tercih edilir.

Yapıştırıcı ile montaj çok daha kolay olmasının yanında hızlı ve temiz bir yöntem olması ile de bilinir. Ancak bu yöntem matkapla yapılan korniş montajlarına nazaran daha pahalıdır. Yapıştırıcı kullanılarak yapılan montaj işlemlerinin en büyük dezavantajı aynı gün perdenin takılmamasıdır. Yapıştırıcının kuruması ve sağlam olması için müşterilerimizin en az bir gün boyunca perde takmadan beklemesi gerekir. Bunun yanı sıra matkapla yapılan korniş montajları bu yönteme göre çok daha sağlam olur.

Yaşamkent Korniş Ustası

Kornişlerin montajında dübel ve matkap en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Yaşamkent korniş ustası ekiplerimizi arayarak kısa sürede hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Korniş montaj işlemlerini alanında uzman kişilerin gerçekleştirmesi sağlamlığı bakımından son derece önemlidir.

Montaj işlemleri klasik vida kullanımı ile yapılabilir. Bu sayede kornişler çok daha sağlam ve dayanıklı olacaktır. Özellikle çocuklu aileler matkapla korniş montajını tercih etmelidir. Yaşamkent Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz montaj işlemlerini kısa sürelerde tamamlayacağından zaman kaybı yaşamazsınız. Daha önce vermiş olduğumuz hizmetleri incelemek için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 2]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yaşamkent Kanal Temizleme

Read Next

Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA