Yüzüncüyıl Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işlemlerinin işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Bu işlem göründüğü kadar kolay olmadığından ileride herhangi bir sorun yaşanmaması için alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Yüzüncüyıl Korniş Ustası ekiplerimiz profesyonel bir şekilde her türlü kornişin kısa sürelerde montajını sağlar. Perdelerin düzgün takılması açısından korniş montajlarının da doğru bir şekilde yapılması önemli bir konudur.

Korniş montajı ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekiplerimiz kısa sürelerde adresinize gelerek montaj işlemlerini yapacaktır. Firmamız korniş montajı işlemlerini matkap ve dübel kullanarak gerçekleştirir. Bunların dulunda özel yapıştırıcılar yardımıyla da montaj işlemleri yapılabilir. Yapıştırma ile montaj işlemleri temiz bir yöntem olması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Yüzüncüyıl Tekli Korniş Montajı

 Yüzüncüyıl Korniş Ustası
Yüzüncüyıl Korniş Ustası

Yüzüncüyıl tekli korniş montajı konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Tekli kornişlerin montaj işlemlerinde matkap kullanılabileceği gibi yapıştırma ile de bu işlemler rahatlıkla yapılabilir. Korniş montajının alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması sonrasında yaşanabilecek sorunların da önüne geçer. Dübel ve matkap kullanımı kornişlerin çok daha sağlam olmasını sağlar.

Dübel ve matkapla korniş montajında, kornişlerin monte edilmesi için ilk önce vidaların geçecekleri deliklerin açılması gerekir. Bu işlemde kornişin uzunluğuna göre delik sayıları farklılık gösterir. Korniş üzerinde delik açma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için öncelikle işaretleme yapılmalıdır. Bu işlemin ardından matkap yardımıyla kısa sürede delme işlemleri gerçekleştirilir. Delik açma işleminden sonra kornişlerin tavana montajları kısa sürede yapılabilir.

Yüzüncüyıl Korniş Ustası Fiyatları

Kornişlerin takılması matkapla ya da yapıştırıcı ile yapılabilir. Yüzüncüyıl korniş ustası fiyatları tercih edilen yönteme bağlı olarak değişiklik gösterir. Korniş montajı ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Alanında uzman olan korniş montaj ustalarımız son derece dikkatli ve hızlı bir şekilde bu işlemleri yapar.

Korniş montajına geçmeden önce montaj yapılacak alanın tozu alınmalıdır. Tozlu alanlarda yapıştırma işlemleri sıkıntı çıkarır. Bunun yanında yapıştırma ile korniş montajlarında tavanın ıslak olmamasına da dikkat edilmelidir. Yüzüncüyıl Korniş Ustası ekiplerimizin titiz hizmetleri ile ilgili olarak İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yüzüncüyıl Kanal Açma

Read Next

Yüzüncüyıl Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA