Yüzüncüyıl Kanal Açma

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarında sadece bir ev veya iş yeri etkilenmez. Bu durumdan pek çok bina olumsuz bir şekilde etkilenir. Yüzüncüyıl Kanal Açma ekiplerimiz su tesisatlarındaki her türlü tıkanıklık probleminin kısa sürelerde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Tıkalı bölgenin ön kısmında bulunan tüm pis sular geri taşma yapar. Bu da tuvalet gibi alanların kullanılamaz hale gelmesine neden olur.

Ekiplerimiz robotlarla ve kameralı cihazlarla çalışarak kırma işlemlerine gerek kalmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklıklarını kısa sürede açar. Kanalizasyon çukur tıkanıklığı sorunlarına da çözüm getiren ekiplerimiz sonrasında kanalizasyon borularının içini kontrol ederek herhangi bir sıkıntı olup olmadığını kontrol eder. Bu sayede tesisatın durumu da gözden geçirilmiş olur.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Seyranbağları  Yüzüncüyıl Kanal Açma Açma
Yüzüncüyıl Kanal Açma

Banyolar evlerde en sık kullanılan alanların başında gelir. Zamanla bu alanlarda sabun artıkları ya da dökülen saçların gidere kaçması nedeniyle tıkanıklık problemleri meydana gelebilir. Bu sorunları yaşayan kişiler tarafından banyo gideri tıkanıklığı nasıl açılır sorusu merak konusudur. Bu tarz bir sorunla karşılaşmanız halinde alanında uzman firmamızdan yardım almanız tıkanıklık problemlerinden kısa sürelerde kurtulmanıza yardımcı olur.

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklık sorunları çoğunlukla kullanım hataları nedeniyle meydana gelir. Tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıdı, bez, ıslak mendil, ped gibi ürünlerin atılması durumunda bu alanlarda zaman içerisinde tıkanma olacaktır. Lavabolara yemek artıkları, çay posaları ve yağ kalıntılarının atılması da bu alanlarda tıkanıklık sorunlarının yaşanmasına neden olur.

Yüzüncüyıl Kanal Temizleme

Yüzüncüyıl kanal temizleme ekiplerimiz robotlarla kısa sürelerde sorunların giderilmesini sağlar. Kırmadan robotla tuvalet gideri tıkanıklığını açan ekiplerimiz sayesinde kanalizasyonlarda biriken atıkların neden olduğu tıkanıklıklar kısa sürelerde açılacaktır. Ekiplerimiz kırmaya gerek kalmadan makine yardımıyla kısa sürelerde tıkanıklık sorunlarını giderir.

Kanallarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarını genelde cihazlar ile açarız. Yüzüncüyıl Kanal Açma ekiplerimiz öncelikle sorunların yerini tespit eder. Görüntüleme işlemi sayesinde kısa sürelerde tıkanıklık olan alanlar belirlenir. Ekiplerimiz robotla tıkanıklık açma işlemlerini de sıklıkla tercih eder. Yöntemler arasından en uygun seçilerek kanal tıkanıklığı sorunları hızlı bir şekilde giderilir. İnstagram hesabımızdan kanal tıkanıklığı ile ilgili verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

YÜZÜNCÜYIL BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Yüzüncüyıl tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Yüzüncüyıl lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Yüzüncüyıl klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Yüzüncüyıl kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Yüzüncüyıl kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yüzüncüyıl Boyacı Ustası

Read Next

Yüzüncüyıl Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA