ALATURKA TUVALETİ ALAFRANGA TUVALETE ÇEVİRME

Alaturka-tuvaleti-alafrangaya-cevirmek

Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek hem pratik hem de çok kullanışlıdır. Estetik olarak da görünümü oldukça güzeldir. Kurulumu oldukça kolay olduğu için kırıp dökmeye gerek yoktur. Ayrıca zamandan da tasarruf sağlanmaktadır.

Genellikle ev sahipleri evlerinde yapılan tadilatlara karşıdır. Bu yüzden kiracılar için bulunmaz bir sistemdir. Tesisatçı gerekmeden alafranga tuvalet tekrar alaturka tuvalete çevirilebilmektedir. Yaşlı, geçici rahatsızlığı bulunan ve bedensel engelliler için tasarlanmıştır.

Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme aparatı

Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme aparatı

Klozet montaj aparatı diye bilenen ürün, Baykan makinanın patentli ürünü olup, çelik sactan imal edilmiştir. Paslanmaya karşı sacın üzeri elektrostatik fırınlı boya ile kaplıdır. Sert bir cisimle çizilmediği ve tli kimyasallar kullanılmadığı takdirde boyası atmaz. Destek profilleri ile çok yüksek ağırlıklara karşı direnci oldukça fazladır. Maksimum 300 kg ağırlığa kadar mukavemeti vardır.

Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme fiyatları

Ankara ve tüm ilçelerinde alaturka tuvaleti alaturka tuvalete çevirme fiyatları aynı şekildedir. Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Keçiören veya Dikmen’de ne ise diğer yerlerde de fiyat farklılığı yoktur. Çayyolu, Batıkent, Balgat, Etlik ve Demetevler gibi diğer bölgelere de aynı şekilde hizmet sunulmaktadır. Fiyat farklılığı sadece kullanılan klozetin ve ek parçalarının kalite ve marka değerinden kaynaklanmaktadır.

Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmede bilinmesi gerekenler

Diğer adıyla normal tuvaleti ( hela taşı ) klozete çevirmenin avantajları veya dezavantajları nelerdir? Kısaca değinmek gerekirse;

 • Kesinlikle ekstra bir kokuya sahip olmaz. Aksine çift ES sifonlu olduğu için koku sorununuz varsa tamamen ortadan kalkar.
 • Normal tuvaletlerde veya klozetlerde meydana gelen tıkanmalara sebebiyet veren en önemli etken katı atık maddelerdir. Suda erimeyen tuvalet kağıtları, peçeteler, ıslak mendiller, çocuk pedleri, temizlik bezleri tıkanmaya sebep olan maddelerdir. Bunların haricinde çocuk tarafından atılan küçük oyuncaklar, sabun kalıpları vs. sıralamak mümkündür. Alaturka tuvaleti alafrangaya çevirmede ekstra bir tıkanıklık söz konusu değildir. Yukarıda belirtilen katı maddelerin meydana getirdiği tıkanmalar ile ancak tıkanıklık söz konusu olabilir.
 • Tuvaletin zemininde süzgeç olmadığı için, zeminde su birikirse ne olur? Bu tür durumlara karşı aparatın 4 tarafında da delikler mevcuttur. Temizlik esnasında ya da su taşmalarında su tahliyesi bu deliklerden sağlanmaktadır.
 • Klozet aparatı çok kilolu insanları taşır mı? Desteklenen yan profilleri ile çok rahat taşıma kapasitesi vardır.
 • Klozet aparatına klozeti montaj ederken matkap ile vidalar atılır. Bu vidalar tuvalet taşına hiçbir şekilde isabet etmez ve zarar vermez.

Ankara’da ikamet ediyorsanız ve alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme gibi bir düşünceye sahipseniz bizi arayabilirsiniz. Ayrıca klozet ile alakalı tüm soru ve sorunlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Klozet tamircisi ile her türlü hizmeti günün her saatinde alabilirsiniz. Diğer tüm tesisat hizmetlerimiz için www.ankaratesisatservisi.com adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 36 Ortalama: 4.4]

admin

Read Previous

SİNCAN FATİH SU TESİSATÇISI

Read Next

Ev Su Tesisatı Yenileme

7 Comments

 • Ürünleriniz Ve Iscikiginiz çok güzel başarılar dilerim.

  • Teşekkür ederiz.

  • Fiat ne kadar

   • Kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyat değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

    • Ankara da bu işletme mensuplarına sonsuz teşekkür ediyorum.alaturka wc yi alafranga ya çevirdiler kaliteli işçilik kaliteli malzeme ile 1.sınıf yaptılar.2 kişi geldiler benim mutfak tesisatımı da yenildiler.Yasin Usta ve Yusuf bey e gerçekten emeklerine sağlık uygun fiyata yaptılar herkese tavsiye ederim.Teşekkürler

 • Fiyatı ne kadar? Net bir sayı verebilir misiniz? Ona göre çağıracağız.

 • Fiyatı ne.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA