Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile beraber su kaçağı sorunlarının kırmadan tespit edilmesi mümkündür. Kurtuluş Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her türlü alanda meydana gelen kaçak sorunlarının tespit edilmesi için teknolojik cihazlar kullanır. Evlerinizde kaçak ya da sızıntı olması durumunda komple tesisat yenilemek zorunda kalmazsınız. Kaçağın olduğu alan tespit edildikten sonra yalnızca bu alanda sorunların giderilmesi adına çalışmalar yapılır.

Son sistem boru görüntüleme cihazlarımız yardımıyla kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde noktasal olarak tespit ederiz. Bunun için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz çok kısa sürelerde adresinize gelerek teknolojik cihazlar yardımıyla kaçak sorunlarından kurtulmanızı sağlar. Eskiden olsa yapıların kırılması gibi istenmeyen durumlar söz konusu olurdu. Ancak günümüzde teknolojik cihazlar ile bu sorunlar kırmaya gerek kalmadan çözülür.

Kameralı Su Kaçak Tespiti

 Kurtuluş Su Kaçak Tespiti
Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Evde oluşan kaçak sorunlarında küflenme, tavanların sararması, pis kokular, su damlacıklarının öbek şeklinde birikmesi durumları söz konusu olur. Kameralı su kaçak tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarının çok kısa sürelerde tespitini sağlar.

Yeriniz neresi olursa olsun Ankara’da su kaçak tespiti yapan firmamız su tesisatlarında yaşadığınız problemlerden hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Ustalarımız öncelikle şebeke sularının kontrolünü sağlar. Yapılan sızdırmazlık testlerinden sonra bir sorun tespit edilmesi halinde akustik dinleme cihazları ile sorunları tespit ederiz. Temiz su tesisatlarında sorun görülmemesi durumunda ekiplerimiz bu sefer pimaş boru görüntüleme kameraları ile pis su borularını görüntüler.

Kurtuluş Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş su kaçağı tespiti firmamızın sıklıkla kullandığı yöntemlerden biri de ilaçlı kapatıcılardır. Bu ilaçlar çoğunlukla kombilerin su eksiltmesi, temiz su tesisatı kaçakları ve kalorifer kaçakları durumlarında kullanılır. İlaç delik olan noktalarda hava ile temas ederek kristalleşir ve deliklerin kapatılmasını sağlar.

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz oldukça uygun fiyatlara kaçak sorunlarından kurtulmanızı sağlar. Su arıza firması seçimlerinde dikkat edilmesi gereken birtakım konular bulunur. Su tesisatındaki kaçak problemlerinin kameralar kullanılarak tespit edilmesi gerekir. Aksi takdirde kaçakların tam olarak yerini tespit etmek mümkün olmaz. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti konusunda vermiş olduğumuz hizmetleri incelemeniz ve firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Kurtuluş Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kurtuluş Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Kurtuluş Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Kurtuluş  Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kurtuluş su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 2 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kurtuluş Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA