Koru Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek için teknolojik cihazların kullanılması son derece önemlidir. Koru Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz teknolojik cihazlar yardımıyla her türlü kaçak sorununun çok kısa sürelerde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Kırmaya ve dökmeye gerek kalmadan su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını kısa sürelerde tespit ederiz.

Su tesisatlarında yaşanan kaçak sorunları pek çok kişinin kabusu olur. Eski zamanlarda tesisatlardaki kaçak sorunlarını bulmak için komple kırma işlemleri gerçekleştirilirdi. Günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklık problemleri kırmaya gerek kalmadan çok kısa sürelerde çözülür. Uzman ekiplerimiz kullanmış olduğu modern makinelerle kısa sürelerde tıkanıklık problemlerini çözecektir.

Koru Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 Koru Su Kaçak Tespiti
Koru Su Kaçak Tespiti

Koru cihazla su kaçağı tespiti işlemlerinin sadece alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemli bir konudur. Son teknoloji cihazlar sayesinde kırmaya gerek kalmadan kısa sürelerde tesisatta kaçak problemleri tespit edilir. Ekiplerimiz noktasal su sızıntısı tespitleri yaptığından onarım aşamasında komple kırmaya gerek kalmaz. Su tesisatı kaçak sorunları konusunda pratik ve kalıcı çözümler sunan ekiplerimiz ile iletişime geçerek bu sorunlarınızdan çok kısa sürelerde kurtulabilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber tesisat problemleri ile ilgili olarak yapılan ileri düzey çalışmalar ile her türlü sorunun çok kısa sürelerde çözüme kavuşturulması mümkün olur. Ustalarımız yaşam alanlarında meydana gelen kaçak problemlerinde her zaman teknolojik cihazlar kullanır. Bunlar;

  • Nem ölçer cihazlar
  • Boyalı su kullanımı
  • Kameralı cihazlarla su kaçağı bulma
  • Boru görüntüleme cihazları
  • Akustik dinleme cihazları şeklindedir.

Su Kaçak Tespiti Koru

Su kaçak tespiti Koru ekiplerimiz tesisat görüntüleme kameraları ile kısa sürelerde kaçak sorunlarının tespit edilmesini sağlar. Ustalarımız kaçak olan bölgeleri noktasal bir şekilde tespit ederler. Bu sayede herhangi bir problem yaşanmadan yalnızca bu alanlarda onarım işlerini gerçekleştiririz.

Kameralı cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz su kaçak tespiti fiyatları gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak Koru Su Kaçak Tespiti firması olarak her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeye özen gösteririz. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek su kaçak tespiti konusunda kullanmış olduğumuz modern ve teknolojik cihazları inceleyebilirsiniz.

Koru Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Koru Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Koru Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Koru Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Koru Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Koru su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Koru Korniş Ustası

Read Next

Türkkonut Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA