Beysukent Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarında bu kaçağın nereden geldiğini tespit edememek son derece can sıkıcı bir durumdur. Su tesisatlarında oluşan kaçak sorunlarında ev ve iş yeri sahiplerinin yapabileceği pek bir şey bulunmaz. Bu gibi durumlarda alanında uzman olan firmalardan hizmet almak önemlidir. Beysukent Su Kaçağı Tespiti firmamız su tesisatlarında meydana gelen tüm kaçak sorunlarını teknolojik cihazlarla tespit eder.

Uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz tesisatçılık mesleğimiz yıllar içerisinde kurumsal bir yapı almıştır. Tecrübeli ekiplerimiz yanında kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlarımız sayesinde su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit ederiz. Sonrasında gerçekleştirdiğimiz onarım işlemlerimiz sayesinde kaçak problemlerinizden kısa sürede kurtulmuş olursunuz.

Beysukent Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

 Beysukent Su Kaçağı Tespiti
Beysukent Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarını tespit etmek için çalışan ustalarımız su tesisatlarının geçmiş olduğu duvar, zemin, fayans gibi alanların termal kameralar ile görüntülenmesini sağlar. Bu sayede borulardaki kaçak problemleri çok daha kolay bir şekilde tespit edilebilir. Beysukent kırmadan su kaçağı tespiti konusunda dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek kaçak problemlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Cihazla yapılan su tesisatı kaçak tespitlerimiz sayesinde kaçak problemlerinin olduğu yerler çok kolay bir şekilde tespit edilebilir. Akustik, görüntülü ve kızılötesi cihazlarımız ile su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit ederiz. Sonrasında onarım çalışmalarını sadece bu alanda gerçekleştirdiğimiz için komple kırma gibi işlemler meydana gelmez.

Su Kaçak Tespiti Beysukent

Su kaçak tespiti Beysukent firmamız Ankara’nın tüm semtlerine hizmet verir. Yaşam alanlarınızda su kaçak sorunlarından şüpheleniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknolojik cihazlarımız sayesinde oldukça kısa sürelerde kaçak sorunlarını noktasal olarak bulduktan sonra bunların onarım çalışmalarını gerçekleştiririz. Onarım işlemlerinin bitmesinin ardından ekiplerimiz tekrardan tesisatları kontrol ede.

Ortak kullanım alanları olan binalarda su kaçak tespiti işlemlerinin yapılmaması bu sorunların giderek büyümesine ve diğer dairelerde de sorun yaratmasına neden olur. Bunun yanında kötü, ağır nem ve küf kokusu da meydana gelir. Beysukent Su Kaçağı Tespiti firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda ustalarımız çok kısa sürelerde kaçakları tespit eder. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek su kaçağı tespitinde verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Beysukent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Beysukent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beysukent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Beysukent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Beysukent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beysukent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Alacaatlı Tıkanık Açma

Read Next

Beysukent Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA