Alacaatlı Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları en çok kullanılan yapılar olduğundan zaman içerisinde bu yapılarda kaçak sorunları meydana gelebilir. Alacaatlı Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz evlerinizde kırma dökme işlemleri yapmadan kısa sürelerde su tesisatlarındaki kaçakları bulunur. Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını bulduktan sonra bu alanlarda gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarında teknolojik cihazlar ile her zaman yanınızdadır.

Eskiden olsa su tesisatlarındaki kaçak problemlerinde yapılarda kırma işlemleri yapılırdı. Ancak günümüzde kırma işlemlerine gerek kalmadan çok kısa sürelerde su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit ederiz. Su tesisatlarında meydana gelen kaçak problemleri farklı şekillerde kendini belli eder. Küflenme, tavanlarda sararma, su damlacıklarının birikmesi, pis kokular tesisatlarda kaçak sorunlarına işaret eder.

Alacaatlı Dairede Su Kaçak Tespiti

 Alacaatlı Su Kaçak Tespiti
Alacaatlı Su Kaçak Tespiti

Su tesisatında kaçak durumlarından şüpheleniyorsanız Alacaatlı dairede su kaçak tespiti bulma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz ilk önce dairedeki şebeke suyunu kontrol ettikten sonra çeşitli sızdırmazlık testleri uygularlar. Herhangi bir sorun olması halinde akustik dinleme cihazları ile sorunlu bölgeleri tek bir fayansta buluruz.

Temiz su tesisatlarında sorun görülmemesi durumunda ekiplerimiz pimaş içi görüntüleme kameraları yardımıyla pis su borularını görüntüler. Küvet, lavabo, gider içleri, ana giderlerin kontrol edilmesi ile ilgili çalışmalar yaparız. Ardından sıcak su ve izolasyon kaçakları ile ilgili olarak termal görüntüleme kameralarımızı kullanırız. Ekiplerimiz tesisatlarda meydana gelen sorunları bulmak adına tüm teknolojileri kullanır.

Alacaatlı Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları arasında eskimiş malzemelerin kullanımı ve yanlış kaynak yapma işlemleri yer alır. Su tesisatlarında kaçak sorunlarının önüne geçmek mümkün değildir. Alacaatlı su kaçağı tespiti ekiplerimiz tesisatlardaki her türlü arıza sorununun önüne geçmek adına çalışmalarını sürdürür.

Su tesisatlarında kaçak sorunlarının tespit edilmesi için teknolojik cihazların kullanımı son derece önemlidir. Alacaatlı Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her türlü alandaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde bulur. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri ile hem maddi hem de manevi açıdan çok fazla zorluk yaşamadan kaçak sorunlarından kurtulabilirsiniz. İnstagram sayfamızı ziyaret ederek su tesisatlarındaki kaçakları tespit etmek için kullandığımız cihazları inceleyebilirsiniz. 

Alacaatlı Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Alacaatlı Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Alacaatlı Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Alacaatlı Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Alacaatlı Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Alacaatlı su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Alacaatlı Korniş Ustası

Read Next

Alacaatlı Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA