Konutkent Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları sıklıkla kullanıldığından bu alanlarda kaçak problemleri meydana gelebilir. Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının pek çok farklı sebebi bulunur. Konutkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her türlü kaçak sorununun kısa sürede tespit edilmesini sağlar. Firmamız kurulduğu günden beri alanında uzman ustalarla hizmet verir. Su kaçağı sorunlarının tespit edilmesi uzmanlık gerektiren işlerdir.

Su tesisatlarındaki kaçak problemlerini tahmin yürüterek bulmak mümkün değildir. Önceleri kaçak sorunlarını tespit etmek için komple kırma işlemleri gerçekleştirilirdi. Günümüzde kırmaya gerek kalmadan teknolojik cihazlar yardımıyla kaçak sorunlarını tespit etmek mümkündür. Kameralar ilk önce boru içerisinde tespit işlemlerini gerçekleştirir. Noktasal olarak kaçak probleminin bulunmasının ardından bu alanlarda onarım işlemlerini gerçekleştiririz.

Konutkent Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

 Konutkent Su Kaçak Tespiti
Konutkent Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek adına çeşitli yöntemler bulunur. Konutkent su kaçağı tespiti yöntemleri farklılık gösterir. Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını bulmak için ekiplerimiz nem ölçme aleti, pimaş boru görüntüleme kamerası, frekans dinleme kulaklığı, nem ölçme aleti, termal kameralar ve tesisat ölçme pompası kullanır.

Kullanmış olduğumuz frekans dinleme kulaklığı yöntemi ile temiz su borularında meydana gelen kaçak sorunlarını tespit ederiz. Bu yöntemde çalışmalar akustik frekans algılama yöntemine uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Duvar veya tavan gibi alanlarda ıslaklık sorunlarına neden olan temiz su kaçakları tamir edilmezse binalara çok büyük zararlar verir. Bu nedenle bu alanlarda kaçak bulmak için kullanılan frekans dinleme kulaklığı son derece önemlidir.

Konetkent Su Kaçağı Tespiti

Konutkent su kaçağı tespiti yöntemleri arasında pimaş boru görüntüleme kamerası da yer alır. Bu yöntem sayesinde pis boruların içlerinin görüntülenmesi mümkün olur. Bu yöntemde çoğunlukla endoskopik kameralar tercih edilir. Bu kameralar kullanılarak borulardaki çatlak, conta sıyrılması, kırık gibi sorunlar kısa sürede tespit edilir.

Termal kameralar da su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının bulunmasında sıklıkla tercih edilir. Bu yöntemde borular çıkarılmadan ısı algılayıcı kameralarla kaçak sorunlarının kolay bir şekilde tespit edilmesi mümkündür. Konutkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimizin verdiği hizmetler ile ilgili İnstagram hesabımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Konutkent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Konutkent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Konutkent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Konutkent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Konutkent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Konutkent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Konutkent Kanal Açma

Read Next

Dodurga Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA