Konutkent Kanal Açma

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kanallarda meydana gelen tıkanıklık sorunları özellikle belli dönemlerde meydana gelen sorunlar arasında yer alır. Konutkent Kanal Açma ekiplerimiz her türlü tıkanıklık probleminin kısa sürelerde onarılması adına çalışmalarını sürdürür. Kanallara suda erimeyen cisimlerin atılması ya da yapılması gereken onarımların zamanında yapılmaması tıkanıklık problemlerine neden olacaktır. Ekiplerimiz sizlere profesyonel bir şekilde son teknoloji cihazlarla hizmet verir.

Yapılarda kullanılan tüm gider boruları kanalizasyonlara açılır. Bu gibi durumlarda zaman içerisinde kanallarda tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Tuvaletlere atılan cisimler suda erise de erimese de doğrudan kanalizasyona gider. Bu tarz tıkanıklık sorunlarında uzman firmalardan hizmet almaya özen gösterilmesi son derece önemlidir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

 Konutkent Kanal Açma
Konutkent Kanal Açma

Lavabolar hem evlerde hem de diğer yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Bu alanlara yabancı cisimlerin kaçması bir süre sonra tıkanıklık sorunlarına neden olacaktır. Lavabolarda yaşanan tıkanıklık sorunları suyun geri kaçması ya da giderlerden yavaş bir şekilde gitmesine neden olur. Bu sorunları yaşayan kişiler tarafından tıkanan lavabo nasıl açılır konusu merak edilir.

Kanallarda yaşanan tıkanıklık problemleri çoğunlukla taşma şeklinde kendini belli eder. Kanallarda meydana gelen tıkanmaların diğer bir belirtisi de meydana gelen rutubet sorunlarıdır. Kanalizasyon giderlerinin tıkanması sorunları komşu dairelerin de bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olur. Kanallarda yaşanan tıkanıklık problemleri insanların maddi ve manevi açıdan sıkıntı yaşamasına sebebiyet verir.

Konutkent Tıkanık Açma

Konutkent tıkanık açma işlemleri için çoğunlukla teknolojik cihazlar kullanılır. Görüntü alma işlemleri ile tıkanıklık olan alanların belirlenmesi sağlanır. Sonrasında tıkanıklığa neden olan cisimlerin boyutları, alınma şekli ve durumunun belirlenmesi adına çalışmalar yapılır. Bazen cisimler borularda sızıntı problemlerine neden olabilir. Kanal tıkanıklığının açılma işleminin ardından birtakım teknik onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi de gerekebilir.

Robotla kanal tıkanıklığı açma işlemleri de günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Konutkent Kanal Açma firmamız kanallarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarının çok kısa sürelerde giderilmesini sağlar. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek robotla kanal tıkanıklığı açma hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

KONUTKENT BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Konutkent tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Konutkent lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Konutkent klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Konutkent kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Konutkent kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Dodurga Su Kaçağı Tespiti

Read Next

Konutkent Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA