Yaşamkent Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kanal tıkanıklığı sorunları hem özel yapılarda hem de binalarda sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Gider borularına sert cisimlerin atılması ve bunun yanında kanal tamiratlarının uzun süre yapılmaması zamana tıkanıklık sorunlarına neden olabilir. Yaşamkent Kanal Temizleme ekiplerimiz teknolojik cihazlar kullanarak kısa sürelerde kanal tıkanıklıklarını onarır. Ustalarımız kırmadan ve borulara zarar vermeden tıkanıklık sorunlarını çözecektir.

Evlerde ve diğer yaşam alanlarında kullanılan tüm gider boruları kanalizasyonlara bağlıdır. Bu nedenle tuvalet içerisine atılan suda eriyen ya da erimeyen cisimler doğrudan kanalizasyonlara gidecektir. Bu durumda zaman içerisinde kanallarda tıkanma gibi istenmeyen sorunlar meydana gelir. Kanal tıkanıklığı sorunları ile karşılaşmanız halinde mutlaka uzman firmalardan hizmet almanız son derece önemli bir konudur.

Lavabo Tıkanınca Nasıl Açılır?

 Yaşamkent Kanal Temizleme
Yaşamkent Kanal Temizleme

Lavabolar evlerde en sık kullanılan alanlar arasında yer alır. Lavabolara yabancı cisimlerin kaçması sorunları zaman içerisinde tıkanıklık problemlerine neden olur. Bu nedenle lavabo tıkanınca nasıl açılır konusu pek çok kişi tarafından merak edilir. Firma olarak müşterilerimiz için her türlü kanalın kısa sürelerde açılmasını sağlarız.

Kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlar ile tıkanıklık sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı oluruz. Ekiplerimiz özel görüntüleme hizmetleri sunmanın yanında robotla kanal açma hizmetleri de verir. Kanallarda meydana gelen tıkanıklık sorunları genellikle taşma ile kendini belli eder. Bunun yanında kanal tıkanıklığı sorunlarında rutubetle de sıklıkla karşılaşılır. Duvarlarda aşırı nem sorunları ile karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yaşamkent Kanal Açma

Kanal tıkanıklığının en önemli nedenlerinden biri kıl ve benzeri tüylerin giderlerde toplanmasıdır. Bunun yanında kanalizasyona atılan tuvalet kağıdı, peçete gibi cisimlerin atılması da zaman içerisinde tıkanıklık problemlerine neden olabilir. Yaşamkent kanal açma ekiplerimiz kanallarda meydana gelen her türlü tıkanıklık sorununun çok kısa sürelerde açılmasını sağlar.

Aşırı kimyasal kullanımı da kanallarda tıkanıklık problemlerinin yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi nedenlerle kanallarda tıkanıklık sorunları ile karşılaşmanız halinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yaşamkent Kanal Temizleme ekiplerimiz her zaman müşterilerimiz için özel çözümler üretir. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz kanal açma hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YAŞAMKENT BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Yaşamkent tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Yaşamkent lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Yaşamkent klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Yaşamkent kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Yşamkent kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yaşamkent Boyacı Ustası

Read Next

Yaşamkent Korniş Montaj Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA