Dodurga Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Evlerde ya da iş yerlerinde meydana gelen kaçak sorunlarının tespit edilmesi için çeşitli yöntemler kullanılır. Dodurga Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz tesisatlarda yaşadığınız sorunların çok kısa sürelerde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Yöntemlerden hangilerinin kullanılacağına karar vermek hem donanımla hem de kaçağın aranacağı bölge ile alakalıdır. Bu iki duruma bağlı olarak tercih edilen yöntemler değişiklik gösterir.

Su kullanım alışkanlığında bir değişiklik olmasa da faturaların yüksek gelmesi, musluklar kapalı olsa bile su sayaçlarının dönmesi gibi problemler su kaçağı sorunlarını düşündürür. Bunun yanında su kaçakları alt kattaki komşuların tavanlarında akıntı sorunlarına da neden olabilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden su tesisatçısı firmamızla iletişime geçmeniz son derece önemlidir.

Dodurga Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

 Dodurga Su Kaçağı Tespiti
Dodurga Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını kırarak tespit etmek hem çok maliyetlidir hem de insanların çeşitli sıkıntılar yaşamasına neden olur. Dodurga su kaçak tespiti nasıl yapılır konusu pek çok kişi tarafından merak edilir. Sıcak su kaçaklarının bulunması amacıyla termal kameralar kullanılır.

Boru kameraları ile hassas bir şekilde su tesisatlarındaki kaçak sorunları tespit edilebilir. Akustik dinleme cihazları da su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını bulmak için sıklıkla tercih edilir. Bunların yanında boyalı su ile ya da su borularına gönderilen gaz izlenerek de kaçak problemlerinin tespit edilmesi gerçekleştirilebilir. Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının tespit edilmesi için alanında uzman kişilerden hizmet almak son derece önemli bir konudur.

Su Kaçağı Tespiti Dodurga

Akustik su kaçağı tespiti cihazları yardımıyla beton içerisindeki suyun nerede sızıntı yaptığının tespit edilmesi mümkündür. Su kaçağı tespiti Dodurga ekiplerimiz bu cihazlar ile su borularının içindeki akustik su seslerinin farklılaştığı noktaları oldukça kolay bir şekilde tespit edebilirler.

Boruların içlerini görüntüleyen kameralar yardımıyla da su tesisatındaki kaçak sorunlarının kısa sürelerde tespit edilmesi mümkün olur. Dodurga Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz boru içi görüntüleyen kameralar yardımıyla borulardaki çatlak ve kırıkları kolay bir şekilde bulabilirler. Bu yöntem çoğunlukla atık su tesisatlarındaki kaçakların bulunması için kullanılır. İnstagram hesabımızdan su tesisatı kaçaklarını tespit etmek için kullandığımız cihazları inceleyebilirsiniz.

Dodurga Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Dodurga Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Dodurga Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Dodurga Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Dodurga Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Dodurga su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti

Read Next

Konutkent Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA