Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları günümüzde sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz kırmaya gerek kalmadan su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını kısa sürelerde tespit eder. Su tesisatlarındaki kaçak sorunları çoğunlukla altta oturan komşulara damlama ya da kabarma şeklinde kendini belli edebilir. Ekiplerimiz son sistem cihazlar yardımıyla su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

Eskiden su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının tespit edilmesi için kırma işlemleri yapılırdı. Bu nedenle komple değişim işlemleri gerçekleştirilirdi. Günümüzde bu tarz istenmeyen durumlara neden olmadan teknolojik kameralı cihazlar ile kısa sürelerde tesisatlardaki kaçak sorunları tespit edilebilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmanız durumunda alanında uzman ekiplerimiz çok kısa sürelerde sorunlarınızı çözecektir.

Yaşamkent Kırmadan Su Kaçak Tespiti

 Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti
Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti

Evlerde su kaçakları bazı şekillerde kendini gösterebilir. Küflenme, tavanlarda sararma, su damlacıklarının birikmesi, pis kokular gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Su tesisatlarınızda kaçak sorunlarından şüpheleniyorsanız Yaşamkent kırmadan su kaçak tespiti ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Yeriniz neresi olursa olsun alanında uzman ekiplerimiz kısa sürelerde adresinize gelerek kaçak sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olur.

Ekiplerimiz adresinize geldiğinde ilk olarak şebeke sularının kontrollerini sağlar. Yapmış olduğumuz sızdırmazlık testleri sayesinde herhangi bir sorun varsa akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgelerin tek fayansta bulunması sağlanır. Sorun görülmemesi halinde pimaş içi görüntüleme kameraları yardımıyla boruların içerisinde incelemeler yaparız.

Su Kaçağı Tespiti Yaşamkent

Su kaçağı tespiti Yaşamkent ekiplerimiz sıcak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek için termal kameralar kullanır. Ustalarımız tüm tesisat üzerinde sorunu bulmak adına titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Su tesisatlarındaki sorunları bulmak üzere eğitilmiş olan ekiplerimiz yaşadığınız sıkıntıları kısa sürede onaracaktır.

Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti konusunda ekiplerimize güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz kırmadan su kaçağı bulma işlemleri için ilaçlı kapatıcılar da kullanır. Bu ilaçların görevi delik olan noktalara ulaşarak bu alanların hava ile temasını kesmektir. Bunun için kristalleşerek deliği kapatacaktır. Ustalarımız her zaman su tesisatlarındaki kaçakları bulmak için akıllı cihazlar kullanır. Kullandığımız cihazlar ve vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi almak için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yaşamkent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Yaşamkent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Yaşamkent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yaşamkent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yaşamkent Korniş Montaj Ustası

Read Next

Dodurga Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA