Yapracık Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işi insanlara kolaymış gibi görünse de aslında ustalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Yapracık Korniş Ustası ekiplerimiz korniş takma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Ekiplerimiz öncelikle korniş takılacak olan yerin ölçülerini alır. Korniş ölçüsü alma işlemi ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Ekiplerimiz korniş takma işlemi esnasında evinizin ya da iş yerinizin kirlenmemesi adına çalışmalarını titizlikle sürdürür.

Kartonpiyerli korniş takma işlemleri için de ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Müşterilerimiz dilerlerse korniş ölçülerini kendileri iletebilir. Sonrasında ustalarımız gerekli olan malzemeleri hazırlayarak montaj işlemine geçer. Müşterilerimizin ölçü alma gibi bir durumu söz konusu değilse o zaman ekiplerimiz bulunduğunuz alana gelerek ölçü alma durumunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Perde Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

 Yapracık Korniş Ustası
Yapracık Korniş Ustası

Yapracık Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kaliteli malzemeler ve işçilikler ile korniş takma işlemini gerçekleştirir. Titiz işçiliğimiz sayesinde müşterilerimizi her zaman memnun etmek adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Bunun yanında ekiplerimizin vermiş olduğu korniş montaj hizmeti son derece uygun fiyatlıdır. Fiyatlarımız metreye göre değişiklik gösterse de piyasada en uygun fiyatlara sahip olan firmalar arasında yer alırız.

Korniş montaj işleminin yanında düşen ya da kırılan kornişlerin tamir işlemleri ile de ilgileniriz. Her zaman düşük fiyatlı yüksek hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız. Firmamız her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışır.

Yapracık Korniş Montaj Ustası

Korniş ustası ekiplerimiz, korniş montajı, zebra ve stor perde montajı gibi hizmetler verir. Perdeler ev dekorasyonu açısından önemlidir. Bu nedenle korniş montajının usta ekipler tarafından yapılması gerekir. Korniş montajı tavana yapıldığı için çok kolay bir işlem değildir. Alanında uzman olan ekipler tarafından korniş montaj işlemleri yapılmalıdır.

Korniş sağlamlığı perdelerin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılması adına önemlidir. Bu nedenle ustalar tarafından korniş montaj işleminin yapılması gerekir. Korniş montajı matkapla yapılabileceği gibi yapıştırma ile de yapılabilir. Ancak matkap ve dübellerle yapılan montaj işlemleri çok daha dayanıklı olur. Yapıştırıcı ile yapılan montajlarda ise perdeler takılmadan önce en az bir gün beklenilmesi gerekir. İnstagram hesabımızdan Yapracık Korniş Ustası hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yapracık Boyacı Ustası

Read Next

Yapracık Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA