Yapracık Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları binalarda karşılaşılan arızalardan biridir. Su kaçağı sorunlarında alanında uzman ustalar ile çalışmak önemlidir. Yapracık Su Kaçak Tespiti hizmeti veren firmamız su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder ve sorunların giderilmesine yardımcı olur.

Su tesisatlarında kaçak olması durumu su faturalarının normalden çok daha fazla gelmesine neden olur. Binalarda su kaçak sorunları kendini farklı şekillerde belli edebilir. Bunlar;

  • Duvarlarda çatlama
  • Kabarma
  • Küflenme şeklinde kendini gösterebilir.

Ekiplerimiz bu gibi durumları engellemeye yönelik hizmetler verir. Su kaçaklarının tespit edilmesi ve tıkanıklıkların açılması gibi konularda ekiplerimize güvenebilirsiniz. Yapracık su kaçağı tespiti konusunda ekiplerimiz her zaman yanınızdadır.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Yapracık Su Kaçak Tespiti
Yapracık Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sadece bulunduğu daireye zarar veren bir durum değildir. Komşularınız da bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilenir. Bu nedenle su kaçağı tamiri nasıl yapılır konusu insanlar tarafından merak edilir. Su kaçağından şüphelenmeniz durumundan vakit kaybetmeden ekiplerimizi aramanız önemlidir. Ekiplerimiz su kaçağı tespitlerinde modern cihazlar kullandığı için kırmaya gerek kalmaz. Bunun yanında tamir işlemlerini de hızlı bir şekilde yaparız.

Su kaçaklarının tespit edilmesi için teknolojik çeşitli cihazlar kullanırız. Termal kameralar borular içerisinde rahatlıkla hareket edebilir. Böylece kaçak yerleri çok kolay bir şekilde tespit edilir. Termal kameralar dışında kaçak tespitlerinde nem ölçer, kimyasal maddeler ya da akustik dinleme cihazları da kullanırız. Su kaçağı olan bölge tespit edildikten sonra hızlı bir şekilde onarım işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında ise başka alanlarda kaçak olup olmadığının kontrolü gerçekleştirilir.

Su Kaçağı Tespiti Yapracık

Su kaçağı durumları genelde kendilerini hızlı bir şekilde belli eder. Bu gibi durumlarda duvarda kararma, sıvada kabarıklık gibi durumlar söz konusu olabilir. Su kaçağı durumlarının hızlı bir şekilde giderilmemesi bu sorunların ileride çok daha fazla büyümesine neden olur.

Su kaçaklarının tespit edilmesinin ardından hızlı bir şekilde onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi de önemli bir konudur. Su kaçağı durumlarında teknolojik cihazlarımız yardımı ile sorunların hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. Yapracık Su Kaçak Tespiti firmamız su tesisatlarında meydana gelen kaçak ve sızıntıları anında tespit eder ardından da sızıntıların onarımını gerçekleştirir. İnstagram hesabımızdan firmamızın tüm hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Yapracık Su Kaçak Tespiti (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Yapracık Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yapracık Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Yapracık Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Yapracık Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yapracık su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yapracık Korniş Ustası

Read Next

Yapracık Tıkanıklık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA