Yapracık Boyacı Ustası

Kurtuluş Boyacı Ustası

Kurtuluş Boyacı Ustası

Ev dekorasyonunda eşyalar kadar evin boyası da önemlidir. İş yerleri ve ofisler için de bu durum son derece önemlidir. Ancak boya işlemlerinin ustalar tarafından yapılması gerekir. Yapracık Boyacı Ustası ekiplerimiz titiz ve kaliteli bir şekilde boya badana işlemlerini gerçekleştirir. Boyama işleminden önce ekiplerimiz duvardaki pürüzlerin giderilmesini sağlar. Boya ve badana işlemleri için boya seçimi çok önemlidir. Ancak uygulamanın bilen kişiler tarafından yapılması da büyük önem taşır.

Boyama işleminden önce duvarlardaki pürüzlerin giderilmesi önemlidir. Yapracık boyacı ekiplerimiz boyama işleminden önce duvarların pürüzsüz bir görünüme sahip olması adına çalışmalar yapar. Duvarın öncelikle eski boya, rutubet ve nem nedeniyle kalkan boyaların giderilmesi gerekir.

En Trend Duvar Boyası Renkleri

 Yapracık Boyacı Ustası
Yapracık Boyacı Ustası

Ustalarımız boya yapmadan önce duvarın nemli olup olmadığını kontrol eder. En trend duvar boyası renkleri için ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Duvarların nemli olması durumunda boya uygulanırsa o zaman kalıcı olmaz. Boya işlemlerinde ilk başlarken fırça kullanılmalıdır. Öncelikle elektrik prizleri, pencere kenarı ve duvar dipleri gibi ince el işçiliği gerektiren yerlerin boya işlemi yapılır.

Ekiplerimiz priz kenarı, süpürgelik, pencere kenarı gibi yerlere bant çeker. Bu sayede boya damlatma gibi sorunlar söz konusu olmaz. Ekiplerimiz her zaman ince işçilikle ve titizlikle çalışmalarını sürdürür. Bu işlemlerde kağıt bant kullanırız. Bu sayede boyama işleminden sonra kağıt bant çok kolay bir şekilde çıkarılır.

Yapracık Boya Badana Ustası

Yapracık boya badana ustası ekiplerimiz boya işlemine geçmeden önce boyanın gelmesinin istenmediği yerlere maskeleme işlemleri yapılmalıdır. Süpürgelik, kapı kasaları gibi yerlerin bantlanması gerekir. Bunun yanında zeminin de koruyucu bir örtü ile kaplanması gerekmektedir. Bu sayede zeminin boyadan zarar görmesine engel olmuş oluruz.

Duvar kişilerin istediği renklere boyanmadan önce bir astar boya uygulanması gerekir. Astar, boyanın duvara daha iyi bir şekilde tutunmasını sağlar. Bu da boyanın çok daha dayanıklı olmasını sağlar. Bu nedenle ekiplerimiz boyadan önce mutlaka astar uygulamasını gerçekleştirir. Yapracık Boyacı Ustası ekiplerimiz astarın kurumasının ardından duvar boyama işlemini gerçekleştirir. İnstagram hesabımızdan yapmış olduğumuz boyama işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Temelli Su Kaçak Tespiti

Read Next

Yapracık Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA