Temelli Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen su kaçakları en çok karşılaşılan su tesisatı problemleri arasında yer alır. Bu sorunlardan şüphelenilmesi durumunda kişilerin mutlaka uzmanlardan yardım alması gerekir. Temelli Su Kaçak Tespiti konusunda ekiplerimiz son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Gelişen teknoloji sayesinde su tesisatlarındaki kaçak durumlarının onarımı çok daha kolaydır.

Su tesisatlarında meydana gelen ufak sızıntı durumları vana ya da borularda meydana gelebilir. Ev ve iş yerlerinde birden fazla su tesisatı sistemi bulunur. Temelli Su Kaçağı Tespiti ve onarımı konusunda firmamız en iyi firmalar arasında yer alır. Atık su, doğal gaz, temiz su tesisatı kaçak tespitlerinde firmamız ile iletişime geçerek sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

 Temelli Su Kaçak Tespiti
Temelli Kanal Açma

Kaçak su tespiti nasıl yapılır konusu merak edilir. Çünkü önceden bu işlemlerde kaçağın nerede olduğunun anlaşılabilmesi için kırmak gerekirdi. Ancak günümüzde su kaçaklarının tespiti kırmadan da yapılabilir. Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların doğru ve hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve ardından onarımının yapılması ile daha büyük maddi zararlardan kurtulursunuz.

Ekiplerimiz su kaçağı ile ilgili şikayet durumlarında öncelikle müşterilerin sıkıntılarını dinler. Ardından su kaçağının nasıl tespit edileceği ile alakalı olarak planlarımızı yaparız. Temiz ve atık su tesisatlarında yapılan su kaçak tespitleri farklı şekillerde yapılır. Temiz su tesisatlarında su kaçaklarını tespit etmek için basınç testleri gerçekleştirilir.

Su Kaçağı Tespiti Temelli

Su kaçağı insanların yaşadığı alanlarda karşılaşabileceği sorunlardan biridir. Bu sorunun tam olarak yerinin bulunamaması ise insanlar açısından oldukça can sıkıcı bir durumdur. İnsanların su kaçağından şüphelenmesi halinde kendilerinin yapabileceği bir işlem yoktur. Bunun için profesyonel ekiplerle çalışılması gerekir. Alanında uzman ekiplerimiz su tesisatlarında yaşanan kaçakları çözmek için kamera ve akustik dinleme cihazları kullanır.

Alanında uzman olan ekiplerimiz su kaçaklarını kırmadan tespit eder. Termal kameralar ile su kaçaklarının tam olarak yerinin tespit edilmesi son derece kolaydır. Su kaçaklarının yeri tam olarak tespit edildiği için yalnızca kaçağın bulunduğu alanda onarım işlemi gerçekleştirilir. Temelli Su Kaçak Tespiti Konusunda ekiplerimiz en iyilerden biridir. İnstagram hesabımızdan su kaçağı tespiti hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Temelli Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Temelli Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Temelli Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Temelli Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Temelli Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Temelli su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Temelli Kanal Açma

Read Next

Yapracık Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA