Sincan Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında zaman içerisinde su kaçağı durumları meydana gelebilir. Bunun yanında bazen tesisatın yanlış döşenmesi nedeniyle de kaçak durumları söz konusu olabilir. Sincan Su Kaçak Tespiti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile su kaçaklarını çok daha kolay bir şekilde tespit etmek mümkündür. Bunun yanında su kaçaklarının onarımı da oldukça başarılı bir şekilde yapılabilir.

Su kaçaklarının bazen göz ile tespiti yapılabilir. Fakat çoğu zaman kaçakların gözle tespitinin yapılması mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda ise ekiplerimiz teknolojik cihazlar yardımıyla su kaçaklarını tespit eder. Sincan su kaçağı tespiti konusunda profesyonel olan ekiplerimize güvenebilirsiniz. Küçük sızıntı durumlarında vana v bağlantı noktalarında gözle görülemeyen sorunlar olabilir.

Su Kaçağı Dairede Nasıl Bulunur?

 Sincan Su Kaçak Tespiti
Sincan Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı dairede nasıl bulunur? sorusu insanların en çok merak ettiği konular arasında yer alır. Dairelerde birkaç tane su tesisat vardır. Bu tesisatlarda ayrı birtakım sorunlar ile karşılaşılabilir. Su kaçağı tespitlerinin profesyonel ekipler tarafından yapılması ve maddi zararlar yaşanmadan tamir edilmesi önemli bir konudur.

Temiz ve pis su tesisatlarında su kaçağı tespitleri farklı şekillerde yapılır. Su kaçağı tespitlerinde ustalarımız öncelikle müşteri şikayetlerini dinler. Ardından gözle tespit yapılır. Bu işlemin ardından ise hangi yöntemler ile su kaçaklarının tespit edileceği ile ilgili çalışmalar yapılır. Su kaçağı tespiti Sincan için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Atık Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Temiz su tesisatlarında bir sorun yoksa o zaman atık su tesisatlarının kontrol edilmesi gerekir. Ekiplerimiz bu işlemleri titizlikle yapar. Atık su tesisatının tespit edilmesi için birtakım yöntemler vardır. Tecrübeli elemanlarımız su kaçağı sorunlarını kısa sürede tespit eder. Atık su tesisatlarındaki gider hattı kontrolleri kanal kameraları ile gerçekleştirilir.

Kameralar öncelikle atık su tesisat çıkışlarından salınır. Bu şekilde kaçak olan yerlerin tespit edilmesi işlemi yapılır. Borularda kırık ya da çatlak olup olmadığı kontrol edilir. Bunun yanında ters meyil ya da conta sıyırması sorunlarının olup olmadığı da kontrol edilir. Sincan Su Kaçak Tespiti yanında diğer hizmetlerimiz için de İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sincan Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Sincan Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Sincan Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Sincan Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Sincan Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Sincan su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Sincan Kanal Açma

Read Next

Sincan Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA