Etimesgut Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işlemi insanlara kolay görünebilir. Ancak son derece zor bir işlemdir. Korniş takma işleminde beceri ve ustalık son derece önemlidir. Etimesgut Korniş Ustası ekiplerimiz korniş takma işlemlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir. Dükkan, ev, ofis gibi alanlarınız için korniş taktırmayı düşünüyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ustalarımız korniş takma işlemlerinde titizlikle hareket eder. Yılların vermiş olduğu deneyim ve beceri ile kornişlerin en doğru şekilde takılmasını sağlarız.

Korniş montajı yapılırken hatalar yapılması pek çok sıkıntının yaşanmasına neden olabilir. Yapıştırma şeklinde montaj yapılıyorsa o zaman kullanılan yapıştırıcı markası son derece önemlidir. Bunun yanında korniş montajı yapılan yüzeyin de temiz olması gerekir.

Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

Etimesgut Korniş Ustası
Etimesgut Korniş Ustası

Korniş montajı işlemi tavanda yapılan bir işlemdir. Bu nedenle oldukça yorucudur ve çalışmak zordur. Bu nedenle korniş montajı işleminin işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekir. Etimesgut Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajı işlemlerinde son derece deneyimlidir. Korniş takma işlemlerinde fiziksel kuvvet ile el becerisi son derece önemlidir. Ekiplerimiz kısa sürede ve son derece kaliteli bir şekilde korniş takma işlemleri ile ilgilenir. Ankara genelinde de Ankara korniş ustası olarak, hizmet sunan firmamız ile 7/24 bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Etimesgut Korniş Montaj Ustası olarak hem delerek hem de yapıştırıcı yardımıyla korniş takma işlemlerini gerçekleştiririz. Matkap ile korniş takma yolları üç çeşittir. Bunlar;

  • Akıllı beton vidası yardımıyla korniş takma
  • Korniş dübeli yardımıyla korniş takma
  • Klasik şekilde dübel ve vida yardımıyla korniş takma

Etimesgut Korniş Ustası ile Korniş Yapıştırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Matkap ile montaj yanında yapıştırma ile de korniş montajı işlemi gerçekleştirilir. Korniş yapıştırma işlemi daha temiz bir işlem olması nedeniyle tercih edilebilir. Ancak burada yapıştırıcının geç kuruyacağının da hesaba katılması önemlidir. Ekiplerimiz hem matkap ile delme yöntemi ile hem de yapıştırma yöntemi ile korniş montaj işlemini gerçekleştirir.

Korniş yapıştırma işlemlerinde silikon, montaj yapıştırıcısı ya da korniş yapıştırıcısı kullanılır. Etimesgut Korniş Ustası ekiplerimiz kornişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirilir. Korniş yapıştırıcı ile korniş montajı işleminde kişilerin perde takmadan önce en az bir gün beklemesi gerekir. İnstagram hesabımızdan firmamızın diğer çalışmaları ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Etimesgut Boyacı Ustası

Read Next

Elvankent Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA