Su Kaçağı Tespiti Şentepe

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespitleri su sızıntılarının olduğu yerlerin bulunması amacıyla gerçekleştirilir. Su Kaçağı Tespiti Şentepe için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kamera kullanarak ya da özel cihazlar ile alana zarar vermeden su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. Bu yöntemler hem kişilerin bütçeleri açısından hem de fiziksel anlamda insanların rahat etmesine yardımcı olur.

Su kaçağının tespit edilmesi için kullanılan çeşitli yöntemler bulunur. Bu yöntemler su kaçağının kırmadan tespit edilmesini sağlar. Pimaş boru görüntüleme kamerası, frekans dinleme kulaklığı, nem ölçme aleti, termal kamera, tesisat ölçme pompası en çok kullanılan yöntemlerdir. Frekans dinleme kulaklığı temiz su borularındaki su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanılır. Temiz su kaçakları duvar ya da tavan gibi alanlarda ıslaklık meydana gelmesine neden olabilir.

Su Kaçağı Tespit Ücreti

 Su Kaçağı Tespiti Şentepe
Su Kaçağı Tespiti Şentepe

Su kaçağı tespit ücreti tercih edilen yönteme ve onarım işlemlerine göre değişiklik gösterir. Pimaş boru görüntüleme genelde pis boruların içindeki kaçakların tespit edilmesinde kullanılır. Bu yöntemlerde çoğunlukla endoskopik kameralar tercih edilir. Kameralar yardımıyla kırık, çatlak, conta sıyrılması gibi sorunların rahatlıkla tespit edilmesi sağlanır. Pimaş borularında hasar meydana gelmesi durumunda borular çıkarılıp yenileri ile değiştirilir.

Tespit yöntemleri içerisinde termal kameralar da sıklıkla kullanılır. Bu sayede borular çıkarılmadan sıkıntıların tespit edilmesi sağlanmış olur. Termal kamera yönteminde ısı algılayıcı kameralar kullanırız. Bu sayede su kaçağı sorunlarının daha kolay bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. Bu sistemi sıcak su borularındaki sorunların tespit edilmesinde kullanırız.

Şentepe Su Kaçak Tespiti

Şentepe su kaçak tespiti firması olarak nem ölçme aletlerini de su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanırız. Nem ölçme aletlerini fayanslara zarar vermeden su kaçaklarının tespit edilmesi için tercih ederiz. Bunun yanında duvardaki nemlenme veya rutubet durumlarında da su sızıntılarının tespiti için nem ölçer kullanırız.

Su kaçağı sorunlarından şüpheleniyorsanız Su Kaçağı Tespiti Şentepe firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm teknolojik cihazlarımız ile su kaçağı sorunlarının en hızlı şekilde tespit edilmesini sağlarız. Su kaçağının bulunduğu yeri tespit ettikten sonra sorunun kısa sürede giderilmesini sağlarız. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz su kaçağı tespiti hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Şentepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Şentepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şentepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Şentepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Şentepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şentepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Şentepe Korniş Ustası

Read Next

Kanal Açma Pamuklar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA