Kanal Açma Pamuklar

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Atık su tesisatlarında tıkanıklık durumlarının meydana gelmesi halinde Kanal Açma Pamuklar firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bazı durumlarda kanalizasyon borularının tıkanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bazen de daire içlerinde yer alan pimaş borularında tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Çatılarda oluşan kuş tüyü, toz ve atıklar yağmur sularıyla giderlere akar. Bu gibi durumlarda tıkanıklıkların kanal açma cihazları ile kısa sürede açılmasını sağlarız.

Binalarda ana pimaşta meydana gelen tıkanıklık sorunlarında kırmadan tıkanıklığın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Teknolojik robotlar yardımıyla kırma gibi istenmeyen durumlara gerek kalmadan tıkanıklığın nerede olduğunu anlarız. Alanında uzman ustalarımız tıkanıklığın yerini tespit ettikten sonra hızlı bir şekilde tıkanıklık sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kanal görüntüleme kameralarımız yardımıyla boru içlerini izleyerek tıkanıklığa nelerin sebep olduğunu görmemiz mümkündür.

Tıkanan Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Kanal Açma Pamuklar
Kanal Açma Pamuklar

Banyolarda tıkanıklık sorunları sıklıkla karşılaşılan bir problem olduğundan tıkanan banyo gideri nasıl açılır konusu da insanlar tarafından merak edilir. Banyo giderlerine kıl ya da yabancı cisim kaçması ve burada birikmesi durumunda tıkanıklık problemleri ile karşılaşılabilir. Bu durumda kişilerin duruma müdahale etmeden ekiplerimiz ile iletişime geçmesi gerekir. Kişilerin banyo gider tıkanıklıklarına kendilerinin müdahale etmesi sorunların daha da büyümesine neden olur.

Ekiplerimiz teknolojik cihazlar yardımıyla tıkanıklığa neden olan sorunları kolay bir şekilde tespit ederler. Bu gibi durumlarda kırmadan tıkanıklığın çözülmesini sağlarız. Banyo, mutfak, klozet, tuvalet giderlerinizde tıkanıklık sorunları ile karşılaşmanız halinde ekiplerimiz kısa sürede sorunları çözecektir.

Pamuklar Kanal Temizleme

Kanal boruları iki rögar arasında geçişi sağlama özelliğine sahiptir. Bu boruların sürekli yağlanması sorunları ile karşılaşılabilir. Pamuklar kanal temizleme ekiplerimiz yüksek basınçlı makineler ile boru çeperlerinde yağların sökülmesini sağlar. Ekiplerimiz tuvalet ya da lavabo tıkanıklıklarında sizlere kesin çözümler sunacaktır.

Kameralı kanal açma makinelerimiz ile boru içlerinde peçete, beton, kağıt gibi oluşumları tespit ederiz. Bu atık maddelerin kanalizasyon borularına gitmeden temizlenmesi işlemini gerçekleştiririz. Kanal Açma Pamuklar ekiplerimiz kanallarda yaşanan tıkanıklık sorunlarının kısa sürede giderilmesini sağlar. Vermiş olduğumuz hizmetler için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

PAMUKLAR BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Pamuklar tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Pamuklar lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Pamuklar klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Pamuklar kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Pamuklar kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Su Kaçağı Tespiti Şentepe

Read Next

Şaşmaz Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA