Şaşmaz Kanal Açma

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Atık su tesisatlarında boru içlerinde çeşitli nedenlerle tıkanma sorunları meydana gelebilir. Şaşmaz Kanal Açma firması olarak borulardaki tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlarız. Bazı durumlarda kanalizasyon borularının tıkanması sorunları olabilir. Bazen de daire içlerinde pimaş borularında tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz kanal açma yöntemleri ile sorunların kısa sürelerde giderilmesini sağlar.

Binalarda ana boruda tıkanıklık sorunlarının meydana gelmesi halinde robotlar ile boruların açma işlemini gerçekleştiririz. Özellikle zemin katlarda inşaat temellerinde gider borularının doğru bir şekilde sabitlenmemesi durumunda tıkanıklık sorunları ile karşılaşılabilir. Cihazlar ile tıkanıklığın nerede olduğunu tespit ederek sorunların kısa sürede giderilmesini sağlarız. Kanal tıkanıklıklarının açılması için öncelikle tıkanıklığın nedeninin tespit edilmesi gerekir. Ardından gerekli ekipmanlar ile tıkanıklığın giderilmesini sağlarız.

Tuvalet Tıkandı Su Gitmiyor

Şaşmaz Kanal Açma
Şaşmaz Kanal Açma

Tuvalet borularında tıkanıklık problemleri ile karşılaşılması durumunda tuvalet tıkandı su gitmiyor problemleri ile karşılaşılabilir. Kalın yapılı tuvalet kağıtları, ıslak mendiller tuvaletlerde tıkanıklık sorunlarına neden olabilir. Tıkanıklığın en doğru şekilde tespit edilmesi ve onarımının gerçekleştirilmesi için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Teknolojik cihazlarımız ile tuvalet borularındaki tıkanıklık sorunlarının en hızlı şekilde giderilmesini sağlarız.

Tuvaletler evlerde ve iş yerlerinde toplu olarak kullanılan alanlardır. Tuvalet tıkanıklığı problemleri giderilmezse hijyenik açıdan da çeşitli problemler meydana gelir. Teknolojik cihazlarımız ile tıkanıklığın yerini tespit ederek sonrasında sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz.

Şaşmaz Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık sorunları lavabolarda da meydana gelebilir. Mutfak ve banyo lavabolarında yabancı cisimlerin lavabo giderine kaçması ve burada birikmesi nedeniyle tıkanıklık sorunları meydana gelir. Şaşmaz lavabo tıkanıklığı açma ekiplerimiz lavabolarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarını halleder. Tıkanıklık açma işlemlerinde yapılan hatalar arasında tıkanıklık sorunlarının bölgesel olarak belirlenmesi yer alır.

Robotlu tıkanıklık açma cihazlarımız ile tıkanıklığın kısa sürede giderilmesini sağlarız. Ekiplerimiz evlerinizde kırma ya da parçalama işlemlerini gerçekleştirmeden tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlar. Bu sayede bütçenizi sarsmadan tıkanıklık sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Lavabo tıkanıklıkları hangi noktada olursa olsun Şaşmaz Kanal Açma ekiplerimiz sorunların kaliteli bir şekilde giderilmesini sağlar. İnstagram hesabımızdan kanal açma hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞAŞMAZ BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Şaşmaz tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Şaşmaz lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Şaşmaz klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Şaşmaz kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Şaşmaz kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kanal Açma Pamuklar

Read Next

Şaşmaz Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA