Şaşmaz Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları su tesisatının bulunduğu her alanda meydana gelebilir. Şaşmaz Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarının hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Su kaçağı sorunlarının yerinin tespit edilememesi insanlar için son derece can sıkıcı bir durumdur. Su kaçağı sorunlarında ev sahiplerinin yapabileceği bir şey yoktur. Bu nedenle güvenilir su tesisatçısı firmalarından hizmet almak gerekir. Su tesisatı konusunda uzman olan ekiplerimiz kaçakların kısa sürede tespit edilmesini sağlar.

Ekiplerimiz su kaçaklarını tespit etmek adına birtakım cihazlar kullanır. Son teknoloji olan bu cihazlar sayesinde kaçak sorunlarının çok daha hızlı bir şekilde bulunması mümkündür. Ekiplerimiz su kaçağı tespiti yapmak için zemin, duvar ve fayans gibi alanlarda termal kameralar ile görüntüleme işlemini gerçekleştirir.

Şaşmaz Su Tesisatçısı Kameralı

 Şaşmaz Su Kaçak Tespiti
Şaşmaz Su Kaçak Tespiti

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte su tesisatlarında yaşanan kaçak sorunlarının da kolay bir şekilde tespit edilmesi mümkün olur. Şaşmaz su tesisatçısı kameralı hizmetlerimiz ile su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi sağlanır. Çeşitli cihazlarla gerçekleştirilen su kaçak tespiti sayesinde kaçağın olduğu bölge nokta atışı tespit edilir.

Görüntülü cihazların yanında, kızılötesi ve akustik cihazlarımız da bulunur. Bu cihazlar yardımıyla su kaçaklarının çok kolay bir şekilde tespit edilmesi sağlanır. Su kaçakları tespitinde kullanılan cihazların kullanıldığı yerler ve kullanılış şekilleri farklılık gösterir. Uzman kadromuz tüm teknolojik cihazların kullanımına hakimdir. Bu sayede su kaçak problemlerinin nerede olduğunu oldukça rahat bir şekilde tespit ederiz.

Su Kaçağı Tespiti Şaşmaz

Su geçişlerinin olduğu borularda sızıntı olması durumu su kaçağı olarak isimlendirilir. Su tesisatlarındaki kaçak sorunları pimaş, kalorifer ya da tesisat nedeniyle meydana gelebilir. Su kaçağı durumları banyo, duvar ve bina gibi alanlarda meydana gelebilir. Su kaçağı tespiti Şaşmaz firmamız su kaçaklarının en güvenilir şekilde tespit edilmesini sağlar.  

Ekiplerimiz kırmadan su kaçağı tespiti yaptığı için kolay ve maliyetsiz bir şekilde sorunların giderilmesi sağlanır. Peteklerde nemlenme ya da kaloriferden su gelmesi su kaçaklarına işaret eden bir durumdur. Şaşmaz Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarının en güvenilir şekilde çözülmesine yardımcı olur. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespit yöntemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Şaşmaz Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Şaşmaz Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şaşmaz Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Şaşmaz Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Şaşmaz Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şaşmaz su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Şaşmaz Kanal Açma

Read Next

Pamuklar Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA