Demetevler Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında kaçak durumları insanlar için oldukça zorlu olabilir. Demetevler Su Kaçak Tespiti firmamız kırmadan su kaçaklarının tespit edilmesini sağlar. Eskiden su kaçaklarının tespit edilmesi kırarak gerçekleştirildiği için komple tesisat yenileme işlemleri gerekirdi. Ancak günümüz teknolojisinde çeşitli cihazlar yardımıyla kırmadan tesisatta meydana gelen kaçakların tespit edilmesi mümkün olur.

Ekiplerimiz su tesisatlarında su sızmaları nedeniyle meydana gelen su kaçaklarına teknolojik çözümler sunar. Boruların görüntülenmesine yardımcı olan kameralar sayesinde su kaçaklarının meydana geldiği bölgelerin bulunması çok daha kolaydır. Eskiden su kaçaklarını bulmak adına fayansların kırılması işlemleri gerçekleştirilirdi. Bu durumda komple değişimin gerekli olduğu tadilat süreçleri başlardı. Alanında uzman ekiplerimiz su kaçağı sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur.

Su Kaçağı Bulma Fiyatları

 Demetevler Su Kaçak Tespiti
Demetevler Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı bulma fiyatları yapılacak işlemlere bağlı olarak değişken olabilir. Su tesisatlarında kaçak olması durumu bazı belirtiler ile kendini gösterebilir. Bu belirtiler;

  • Pis kokuların gelmesi
  • Dairenin tavan kısmında sararma sorunları
  • Duvarlarda küflenme problemleri
  • Su damlacıklarının öbek halinde bir noktada birikmesi dairelerde su kaçağı sorunlarının bulunduğu anlamına gelir.

Su kaçak tespiti yapan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde yaşadığınız su kaçağı problemlerinin hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarımıza başlarız. Su tesisatlarındaki kaçakların tamir edilebilmesi için öncelikle tesisat kaçak kontrollerinin yapılması gerekir. Ekiplerimiz öncelikle şebeke sularının kontrol edilmesi işlemini gerçekleştirir. Çeşitli sızdırmazlık testleri uygulanır.

Demetevler Su Kaçağı Tespiti

Demetevler su kaçağı tespiti için ekiplerimiz akustik dinleme cihazları kullanır. Teknolojik cihazlarımız sayesinde su kaçaklarının olduğu bölgeleri tek seferde buluruz. Bu sayede komple kırma gibi istenmeyen durumlara gerek kalmadan sadece o bölge için onarım işlemleri gerçekleştirilir. Akustik dinleme cihazları ile bir sorun görülmemesi durumunda kamera sistemleri ile su kaçaklarının yerini tespit ederiz.

Kamera ile küvet, gider içleri, lavabo, ana giderler gibi alanlar kontrol edilerek su kaçağının tam olarak yerini tespit ederiz. Bu işlemin ardından sorunun yeri tam olarak tespit edildiği için tamir işlemlerine geçilir. Demetevler Su Kaçak Tespiti firmamız sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Su kaçak tespiti ile ilgili vermiş olduğumuz hizmetler için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Demetevler Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Demetevler Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Demetevler Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Demetevler Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Demetevler Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Demetevler su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Demetevler Korniş Montaj Ustası

Read Next

Yeni Mahalle Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA