Bağlıca Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları, tesisattaki önemli sorunlar arasında yer alır. Bu sorunların hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve onarımına geçilmesi önemli bir konudur. Aksi takdirde su kaçağı problemleri büyür ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için güvenilir tesisat ustaları ile çalışmak oldukça önemlidir. Bağlıca Su Kaçak Tespiti firmamız su kaçağı sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Su kaçağı durumlarından şüphelenmeniz halinde vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelir ve su kaçağı sorunlarını kırmadan tespit eder. Önceleri bu sorunlar su kaçağı problemi olduğu düşünülen yerin kırılması işlemi ile gerçekleştirilirdi. Bağlıca su kaçağı tespiti ekiplerimiz teknolojik cihazlar yardımıyla kaçakların yerlerini çok kısa sürede tespit eder.

Banyoda Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

 Bağlıca Su Kaçak Tespiti
Bağlıca Su Kaçak Tespiti

Banyolar evlerde sürekli kullanılan alanlar olduğu için buralarda su kaçağı problemleri ile daha sık karşılaşılır. Bu nedenle banyoda su kaçağı nasıl bulunur sorusu merak konusudur. Su kaçağı olması durumu kendini çeşitli şekillerde belli eder.

  • Duvarlarda nem ve küf oluşumu
  • Tavanlarda sarı lekeler oluşumu
  • Duvarda ya da fayanslarda şişme
  • Su damlatma gibi sorunlar su kaçağı durumlarına işarettir.

Su kaçağı durumları ile karşılaşılması halinde hızlı bir şekilde profesyonel yardım istemek doğru olacaktır. Ekiplerimiz termal kameralar ve boru içi kameralar yardımıyla kırmadan su kaçağının nerede olduğunu tespit ederler. Bunun yanında kullanmış olduğumuz nem ölçer ve akustik dinleme cihazı da su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmemize yardımcı olur.

Su Kaçağı Tespiti Bağlıca

Su kaçağı tespiti Bağlıca ekiplerimiz profesyonel oldukları için çok kısa sürede bu problemlerin yerini tespit eder. Noktasal olarak tespit edildiği için de yalnızca küçük bir bölgede kırma işlemi yapılır. Onarım işlemi tamamlandıktan sonra ise tamir işleminin gerçekleştiği alanı eski haline çeviririz.

Ekiplerimizin kullanmış olduğu teknolojik cihazlar yardımıyla sorunların kırmadan ve kısa sürede bulunmasına yardımcı olur. Su kaçağı durumları tamir edilmediğinde su baskını gibi istenmeyen durumlarda yaşanabilir. Bağlıca Su Kaçak Tespiti firmamızın vermiş olduğu tüm hizmetleri İnstagram hesabımızda bulabilirsiniz.

Bağlıca Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Bağlıca Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bağlıca Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Bağlıca Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Bağlıca Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bağlıca su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bağlıca Korniş Ustası

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA