Bağlıca Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı kolay bir işlem gibi görünse de aslında oldukça zordur. Bu nedenle korniş takma işleminin profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Bağlıca Korniş Ustası ekiplerimiz kornişlerin kaliteli ve güvenilir bir şekilde montaj işlemini yapar. Perdelerin uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi açısından korniş montajı çok önemlidir. Ekiplerimiz korniş taktırmayı düşündüğünüz yere gelerek ücretsiz olarak burada ölçü alma işlemlerini gerçekleştirirler.

Ekiplerimiz ölçülerin alınmasının ardından gerekli gördükleri malzemeleri temin ederek korniş montaj işlemlerine başlar. Bağlıca Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz montaj işlemleri sırasında yaşam alanlarınızın kirlenmemesi adına çalışmalarını sürdürür. Ekiplerimiz temiz ve titiz bir şekilde çalıştığı için yaşam alanlarınızda kirlenme gibi bir durum da söz konusu olmaz. Bunun yanında ustalarımız oldukça güler yüzlü bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Korniş Aparatı Nasıl Takılır?

Bağlıca Korniş Ustası
Bağlıca Korniş Ustası

Korniş takma metre fiyatı takılacak olan kornişe göre farklılık gösterir. Korniş takarken öncelikle perdenin takılacağı kısımların korniş üzerinde işaretlenmesi gerekir. Pencerenin sağ ve sol kısımlarında eşit olarak boşluk bırakılması gerekir. Sonrasında korniş aparatlarının bu kısımlara yerleştirilmesi işlemi yapılır.

Ekiplerimiz korniş takma işlemlerinde her zaman kaliteli ürünler kullanmayı tercih eder. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan uzun yıllar kornişlerinizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında kaliteli hizmetimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Alanında uzman ekiplerimiz kornişlerinizin kısa sürede montaj işlemlerinin yapılmasını sağlar. Korniş montajı gibi işlemler kolay gibi görünse de duvara montaj işlemi yapıldığı için oldukça zordur. Bu nedenle deneyimli ve profesyonel ekiplerimizden hizmet almanız son derece önemlidir.

Bağlıca Korniş Montaj Ustası

Korniş montaj ustası ekiplerimiz bilgi ve tecrübesi ile kornişlerinizin kısa sürede montajını gerçekleştirir. Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Matkap ve dübel ile gerçekleştirdiğimiz montaj işlemlerinin yanında yapıştırma yöntemi ile de korniş montajı işlemlerini yapmaktayız.

Yapıştırma ile yapılan korniş montajında ekiplerimiz özel ve son derece dayanıklı yapıştırıcılar kullanır. Matkap ile yapılan montajlarda perdelerin aynı gün içerisinde asılmasında sakınca yoktur. Ancak yapıştırma yapılması durumunda yapıştırıcının kuruması için en az bir gün beklenmesi gerekir. Bağlıca Korniş Ustası ekiplerimizin tüm hizmetleri için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bağlıca Kanal Açma

Read Next

Bağlıca Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA