Toki Turkuaz Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işlemi kolay bir işlem gibi görülse de oldukça zorlu bir işlemdir. Toki Turkuaz Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Profesyonel ekiplerimiz ev ve iş yerlerinizdeki kornişlerin iyi bir şekilde montajını yapar. Bu sayede perdeleriniz çok daha dayanıklı olması sağlanır.

Ekiplerimiz sizlere en iyi korniş montajı hizmeti verirken isteklerinizi ve ihtiyaçlarınıza da göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürür. Toki Turkuaz Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz ev stilinize uygun olan kornişler ile ilgili sizlere önerilerde de bulunur. Korniş montaj işlemlerimizin tamamı garantilidir. Ekiplerimizden korniş montajı ile ilgili her zaman kaliteli hizmet alabilirsiniz. Böylece montaj işleminden sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Korniş Nasıl Monte Edilir?

 Toki Turkuaz Korniş Ustası
Toki Turkuaz Korniş Ustası

Tekli korniş en çok tercih edilen korniş seçeneklerinden biridir. Perdeler ev dekorasyonlarında son derece önemli parçalardır. Farklı pek çok perde çeşidi bulunur. Bu perdeleri sağlam şekilde tutacak kornişlerin bulunması önemlidir.

  • Korniş montaj işleminde öncelikle vidalanacak olan alanların işaretlemesi gerçekleştirilir. İşaretleme işleminde korniş ortasına denk gelecek kısımlara dikkat edilmelidir.
  • Eğer korniş yaklaşık 2 metre ise o zaman 4 tane vida kullanımı yeterli olacaktır.
  • Kornişin işaretlenmesinin ardından bu alanların matkapla düzgün bir şekilde delinmesi gerekir.
  • Kornişte vida deliği açılmasının ardından duvara kıpırdatmadan konarak deliğe denk gelen kısımlar işaretlenmelidir.
  • İşaretleme işleminin ardından bu alanların da matkapla delinmesi gerekir. Matkaba takılan delme aparatının vida ve dübele uygun olması gerekir.
  • Korniş duvardaki deliklere uygun bir şekilde tutularak montaj işlemi gerçekleştirilir.

Toki Turkuaz Korniş Montaj Ustası

Ekiplerimiz matkap, vida ve dübelle montaj işleminin yanında yapıştırma ile de montaj işlemini gerçekleştirebilir. İstekleriniz doğrultusunda uygun olan montaj işlemini gerçekleştiririz. Korniş montajında yapıştırıcı kullanılacaksa o zaman uygun yapıştırıcıların tercih edilmesi önemlidir.

Ekiplerimiz her zaman kaliteli malzemeler kullanarak korniş montaj işlemini gerçekleştirir. Yapıştırıcı ile korniş montajı işleminde hemen perdenin takılması önerilmez. Yapıştırıcının kuruması adına bir süre beklenmelidir. Bu süre yaklaşık bir gün civarıdır. Toki Turkuaz Korniş Ustası ekiplerimizin hizmetleri ile ilgili İnstagram hesabımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Toki Turkuaz Boyacı Ustası

Read Next

Bağlıca Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA