Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları oldukça önemli sistemler olmasının yanında sıklıkla kullanılır. Bu nedenle su tesisatlarında birtakım arıza problemleri meydana gelebilir. Su kaçağı tespiti Ankara Yenimahalle firmamız su tesisatlarında meydana gelen kaçak durumlarını kısa sürede tespit ederek sorunların çözülmesine yardımcı olur. Su kaçakları eski zamanlarda kırma işlemi ile gerçekleştirilirdi. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte su tesisatlarındaki kaçakların kırmadan tespit edilmesi mümkündür.

Su kaçağının tespit edilmesinde profesyonel elemanlarımız ekonomik e güvenli yolları kullanır. Bu sayede su kaçaklarının tam olarak yerinin tespit edilmesi çok kısa sürelerde gerçekleştirilir. Alanında uzman olan ekiplerimiz yaşadığınız su kaçakları sorunlarını tespit ettikten sonra yine teknolojik cihazlar yardımıyla bu sorunların giderilmesi amacıyla çalışmalar yapar.

Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle
Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Su kaçakları yaşanması durumunda kırma işlemine gerek kalmadan kameralar yardımı ile su kaçaklarının tespitini gerçekleştiriyoruz. Kameralı su kaçak tespiti fiyatları da su kaçağı problemi yaşayan insanların araştırdığı bir konudur. Kullanmış olduğumuz cihazların yanında fiyatlarımız da son derece uygun olduğu için kişiler bütçelerini sarsmadan bu sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulurlar.

Su kaçağı sorunları duvarlarda ya da zeminlerde meydana geldiyse bu sorunların çözümü için boru içi kameraları ya da termal kameralar kullanırız. Bu kameralar yardımıyla su kaçak sorunlarının tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olur. Su kaçakları noktasal olarak tespit edildiğinde sorunun çözümü için çok küçük bir alan kırılır ve tamir işlemi yapılır. Tamir işleminden sonra da kırılan yer yine ekiplerimiz tarafından eski haline getirilir.

Su Kaçağı Bulma Yenimahalle

Su kaçağı bulma Yenimahalle ekiplerimiz sorunların en sağlıklı şekilde giderilmesi adına titizlikle çalışır. Kullanmış olduğumuz kameralar yanında nem ölçer ve akustik cihazlar da kullanırız. Kullanmış olduğumuz modern cihazlarımız sayesinde su kaçağı sorunlarının tespit edilmesi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir.

Su kaçağı tespiti Ankara Yenimahalle ekiplerimiz son teknoloji cihazlar yardımıyla sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur.  Alanında son derece uzman olan ekiplerimiz geniş kadrosu ile her türlü su kaçağı probleminin giderilmesine yardımcı olur. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yenimahalle Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yenimahalle Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Yenimahalle Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Yenimahalle Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yenimahalle su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bağlıca Su Kaçak Tespiti

Read Next

Yenimahalle Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA