Yenimahalle Kanal Açma

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Su tesisatları temiz ve kirli olmak üzere iki şekildedir. Özellikle kirli su tesisatlarında tıkanıklık gibi problemler meydana gelebilir. Yenimahalle Kanal Açma ekiplerimiz tesisatta meydana gelen tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalar yapar. Kanalizasyon borularında tıkanıklık sorunları sıklıkla meydana gelir. Bununla birlikte pimaş borularında da tıkanıklık sorunları yaşanabilir.

Tıkanıklık sorunlarında ekiplerimiz özel termal kameralar yardımı ile boru işlerini görüntüleyerek tıkanıklığın nerede olduğunu ve tıkanıklığa neyin sebep olduğu net bir şekilde tespit eder. Sonrasında ise tıkanıklık sorunlarına neden olan yabancı cisimlerin temizlenmesi adına çalışmalar yapılır. Yenimahalle kanalizasyon açma işlemleri için ekiplerimiz profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma

 Yenimahalle Kanal Açma
Yenimahalle Kanal Açma

Lavabo tıkanıklıkları insanların en sık karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer alır. Yenimahalle tıkalı lavabo açma ekiplerimiz kırma işlemine gerek duymadan yüksek teknoloji kameralar yardımıyla tıkanıklık sorunlarının tespit edilmesini sağlar. Ekiplerimiz öncelikle lavabolardaki tıkanıklık durumlarını tespit ettikten sonra özel uçlu cihazlar yardımıyla tıkanıklığın giderilmesi adına çalışmalar yapar.

Binalarda sıklıkla karşılaşılan problemler arasında tuvalet tıkanıklıkları da bulunur. Yenimahalle tuvalet açma ekiplerimiz tıkanıklık sorunlarının kırmadan açılmasına yardımcı olur. Özel robotlarımız ile hızlı bir şekilde tıkanıklığın yerini bulur ve açma işlemini gerçekleştiririz. Tıkanıklık sorunları özellikle şehir hayatında sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu tip bir su tesisatı problemi ile karşılaşmanız halinde ekiplerimizden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Üstelik fiyatlarımız da oldukça uygundur.

Kanal Açma Yenimahalle

Kameralı kanal açma makinelerimiz ile sorunların kısa sürede tespit edilmesini sağlarız. Kanal Açma Yenimahalle ekiplerimiz tıkanıklığa neden olan beton, peçete, çocuk bezi, kağıt gibi yabancı cisimlerin temizlenmesi adına çalışmalar yapar. Su tesisatlarında tıkanıklık sorunlarında kırmadan bu sorunların çözülmesi için ekiplerimiz titizlikle çalışır. Tıkanıklık sorunlarının giderilmemesi durumunda sorunlar büyüyerek bina içine pis suyun akması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu da hijyen açısından da sıkıntılar yaşanmasına neden olur.

Yenimahalle Kanal Açma ekiplerimiz tıkanıklık sorunlarında boruların zarar görmesine mahal vermeden tıkanıklığın kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Tıkanıklık sorunlarının giderilmesi aşamasında boruların zarar görmesi halinde komple değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle bu gibi durumlarda uzmanlardan yardım almak önemlidir. İnstagram hesabımızdan tıkanıklık açma hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

YENİMAHALLE BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Yenimahalle tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Yenimahalle lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Yenimahalle klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Yenimahalle kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Yenimahalle kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Read Next

Batıkent Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA