Demetevler Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Evinize yakışacak perdeleri seçmenizin ardından sıra korniş takma işlemine gelir. Korniş takma işlemleri ilk bakıldığında insanlara çok kolay görülür. Ancak korniş takma işlemleri gerçekleştirilirken işin inceliklerini bilmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde kişiler korniş takarken zorlanırlar. Demetevler Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz sizler için bu işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirir.

Korniş montaj ustalarımız yılların deneyimi ile yeni taşındığınız evlerde korniş montaj işlemlerini gerçekleştirir. Evinize yeni bir perde aldıysanız her korniş her perdeye uyumlu olmadığı için kornişlerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz adresinize gelerek kısa sürede korniş montaj işlemlerini gerçekleştirecektir. Sonrasında sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kornişlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Korniş Tavana Nasıl Monta Edilir?

Demetevler Korniş Montaj Ustası
Demetevler Korniş Montaj Ustası

Kornişin tavana montajı işlemlerini uzman kişiler gerçekleştirmelidir. 3’lü korniş fiyatları metresine göre farklılık gösterir. Alanında uzman olan ekiplerimiz seçmiş olduğunuz perdelerin özelliklerine uygun olan kornişlerin kısa sürede montaj işlemlerini gerçekleştirecektir. Kornişlerin montaj işlemlerinde sağlam olmaları adına pullu vida ve dübel kullanırız. Matkapla yapılan montaj işlemlerinin yanında yapıştırma ile de yapılabilen korniş montajları bulunur.

Korniş montaj işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi adına pullu vidalama yönteminin kullanılması son derece önemlidir. Bu yöntemden sonra beklemek zorunda kalmadan hemen perdelerinizi asabilirsiniz. Ancak yapıştırma yöntemlerinde yapıştırıcının iyi bir şekilde kuruması adına en az bir gün beklenmesi gerekir. Beton zeminlerde korniş montaj işlemi yapılacaksa dübelli montajın tercih edilmesi gerekir. Ekiplerimiz ev ya da iş yerleriniz için en iyi montajı seçerek işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Demetevler Korniş Ustası

Konusunda uzman kadromuz korniş montaj işlemleri için siz değerli müşterilerimize yardımcı olur. Ekiplerimiz deneyimli olduğu için işlemler çok kısa sürelerde gerçekleştirilir. Bu sayede beklemek zorunda kalmadan perdelerinizi rahatlıkla asabilirsiniz.

Sizlere kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz çalışma esnasında etrafın kirlenmesine olanak vermez. Demetevler Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmetleri ile işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlar. Korniş montajlarında zeminin durumuna göre yapıştırma ya da vida dübel yöntemlerini kullanıyoruz. Korniş montaj işlemlerimizi dairenizin temizliğine özen göstererek gerçekleştiririz. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz korniş montaj hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Demetevler Kanal Açma

Read Next

Demetevler Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA