Beştepe Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Perdeler her evde bulunması gereken eşyalardır. Bu eşyaların sabitlenmesi için korniş kullanımı gerekir. Bu raylı yapılar perdelerin çok daha kolay bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Korniş montaj işlemleri her ne kadar kolay gibi görünse de profesyonel olmayan kişiler için kabus olabilir. Beştepe Korniş Montaj Ustası ekiplerimizden hizmet alarak kısa sürede korniş montajı işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Evlerin dekorasyonlarına uygun bir şekilde korniş montaj işlemini gerçekleştiririz. Bu ürünlerin montajı tavana yapılır. Yeni bir eve taşındığınız zaman kullandığınız perdeler için kornişler uygun olmayabilir ya da yıpranmış olabilirler. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz ile iletişime geçerek kornişlerin kısa sürede yenileri ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Korniş Nasıl Çıkarılır?

 Beştepe Korniş Montaj Ustası
Beştepe Korniş Montaj Ustası

Korniş montajı kadar nasıl çıkarıldığı da merak edilir. Korniş çıkarma işlemlerinin de doğru bir şekilde yapılabilmesi için profesyonel ekiplerden hizmet almanız son derece önemlidir. Dekoratif korniş de günümüzde sıklıkla tercih edilen korniş çeşitlerinden biridir. Korniş montaj işlemleri daha önce bu işi yapmış olan ve konu ile ilgili pratiği olan kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Korniş montajında usta olan ekiplerimiz işlemlerin çok kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Korniş montajı dışarıdan bakıldığında yapılabilir kolay bir işlem gibi görünse de asla kolay değildir. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Korniş montajı tavana yapıldığı için merdivene çıkarak işlemleri gerçekleştirmek gerekir. Bunun yanında son derece ağır bir matkap kullanılması nedeniyle işlem oldukça yorucudur.

Beştepe Korniş Ustası

İşinin ehli olan ekiplerimiz perde montajı, korniş montajı, zebra perde montajı gibi işlemler ile ilgilenir. Beştepe korniş ustası ekiplerimiz 2,3 ya da 4’lü olan plastik kornişlerin kısa sürelerde montaj işlemlerinin yapılmasına olanak sağlar. Bu işlemler gerçekleştirilirken teknik bilmek oldukça önemlidir. Ekiplerimiz doğru teknikler ile kornişlerin sağlam bir şekilde montajını gerçekleştirir.

Alüminyum kornişlerin montaj işlemlerinde montajın sağlıklı olması açısından doğru aparatların kullanımına özen gösterilmelidir. Ekiplerimiz her türlü kornişin montaj işlemini özelliklerine ve tekniklerine uygun bir şekilde gerçekleştirir. Matkapla korniş montajı yanında yapıştırma işlemi ile de korniş montajı yapılabilir. Beştepe Korniş Montajı Ustası ekiplerimizin hizmetleri için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Beştepe Kanal Açma

Read Next

Beştepe Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA