İvedik Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yerlerinde su tesisatlarında kaçak sorunları ile karşılaşmak olasıdır. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde İvedik Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanılan çeşitli yöntemler bulunur. Teknolojinin gelişip ilerlemesi ile birlikte günümüzde su kaçaklarının tespit edilmesi oldukça kolaydır. Su kaçaklarının bazılarının gözle tespit edilmesi mümkünken bazılarını tespit etmek mümkün değildir. Bu nedenle sinsi ilerler.

Gözle görülemeyen su kaçaklarının tespit edilmesinde çeşitli cihazlar kullanılır. Su kaçağı tespiti Ankara İvedik ekiplerimiz kaçakların hızlı bir şekilde tespit edilmesi için teknolojik cihazlar kullanır. Su tesisatlarında bağlantı noktalarında ya da vanalarda çeşitli sızıntı durumları söz konusu olabilir. Ev ve iş yerlerinde farklı su tesisatı sistemleri bulunur.

  • Atık su tesisatı
  • Temiz su tesisatı
  • Doğalgaz tesisatı evlerde bulunan tesisatlara örnek verilebilir.

İvedik Kameralı Tesisatçı Fiyatları

 İvedik Su Kaçağı Tespiti
İvedik Su Kaçağı Tespiti

Eski zamanlarda su tesisatlarında yaşanan sıkıntılarda kırma işlemi ile tesisattaki kaçakların tespiti gerçekleştirilirdi. Günümüzde su tesisatlarında yaşanan kaçakların kırmadan tespit edilmesi mümkündür. Ekiplerimiz çeşitli kameralı cihazlar yardımıyla tesisattaki kaçakların tam olarak yerini tespit edebilirler. İvedik kameralı tesisatçı fiyatları da son derece uygundur.

Ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelerek keşif işlemlerini gerçekleştirir. Su kaçaklarının tespit edilmesinde öncelikle müşterilerin ne gibi şikayetleri var bunları dinliyoruz. Su kaçağı tespiti ile ilgili yöntemlerden hangilerinin tercih edileceği planlanır. Temiz su tesisatlarındaki sızdırmazlık kontrollerinin tespit edilmesi adına basınç testleri gerçekleştirilir. Sonrasında tespit edilen yerde kaçağın onarımı yapılır.

İvedik Su Kaçak Tespiti

Temiz su tesisatlarındaki kaçak problemlerinin yanında atık su tesisatlarında da kaçak durumları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda da İvedik su kaçak tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçerek sorunlardan kurtulabilirsiniz. Atık su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının giderilmesi adına da çeşitli yöntemler bulunur. Bu yöntemlerden biri ile kaçaklar kolaylıkla tespit edilebilir.

Tecrübeli personellerimiz su tesisatlarındaki kaçak problemlerini kısa sürede tespit eder. Atık su tesisatlarında gider hattı kontrollerini kanal kameraları kullanarak son derece kolay bir şekilde bulabiliriz. Su tesisatlarında yaşadığınız tüm sıkıntılarda İvedik Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimizin tüm çalışmalarını İnstagram hesabımızda bulabilirsiniz.

İvedik Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
İvedik Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
İvedik Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
İvedik Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
İvedik Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
İvedik su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ergazi Boyacı

Read Next

İvedik Boyacı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA