Şentepe Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı kolay gibi görünse de işlem sırasında tavanda çalışıldığı için oldukça zordur. Bu nedenle korniş takma işlemlerinin alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Şentepe Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montaj işlemlerini son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirir. İşinin ehli olan ustalarımız Stor, zebra gibi perdeler için de korniş montajı gerçekleştirir.

2’li, 3’lü, 4’lü plastik kornişlerin montajları için ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Kornişlerin montaj işlemlerinde çelik dübel ya da yapıştırma tekniklerini kullanırız. Gerçekleştirdiğimiz korniş montaj işlemleri oldukça kaliteli olduğu için perdeler çok daha dayanıklı olacaktır. Vermiş olduğumuz korniş montajı işlemlerimizin tamamı garantili olduğundan herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekiplerimiz alanında uzman olduğu için perdeleriniz için hangi kornişi kullanacağınız ile ilgili olarak ustalarımıza da danışabilirsiniz.

Zebra Perde Kornişe Nasıl Monte Edilir?

 Şentepe Korniş Ustası
Şentepe Korniş Ustası

Zebra perdelerin kornişe takılması için korniş aparatı kullanımı son derece önemlidir. Bu şekilde perdelerin kornişe takılması oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Perde ile gönderilen portrayları kornişe monte ederek zebra perdelerin mekanizma üzerine sabitlenmesi işlemi kolaylıkla gerçekleştirilir. Bu işlemler için korniş ustası ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Perdeler ev dekorasyonları için oldukça önemli olduğundan korniş tercihlerine dikkat edilmesi önemli bir konudur. Kornişlerin montaj işleminde öncelikle vidanın kullanılacağı alanlar işaretlenmelidir. Sonrasında işaretlenen alanlara matkap yardımıyla delikler açılmalıdır. Bu şekilde montaj işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Şentepe Korniş Montaj Ustası

Şentepe korniş montaj ustası ekiplerimiz matkap ile gerçekleştirilen montajların yanında yapıştırma yöntemi ile de montaj işlemlerini gerçekleştirir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda matkapla ya da yapıştırma yöntemiyle montaj işlemlerini gerçekleştiririz. Korniş montajında kullanılan yapıştırılan güçlü ve korniş yapıştırmaya uygun olmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde kornişlerin düşmesi gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Alanında uzman ekiplerimiz her türlü korniş montajını titizlikle gerçekleştirir.

Korniş montajı işleminde ekiplerimiz her zaman kaliteli malzemeler kullanır. Şentepe Korniş Ustası ekiplerimiz yapıştırma yöntemi ile yapılan montajlarda yapıştırıcının kuruması için 1 gün beklenmesini önerilir. Sonradan güvenli bir şekilde perdenin takılması sağlanır. İnstagram hesabımızdan korniş montaj hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Şentepe Kanal Açma

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Şentepe

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA