Ostim Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Ostim Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajı işlemlerini kısa sürede ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Perde kornişlerinin montaj işlemlerini sağlam bir şekilde gerçekleştirerek hızlı bir şekilde teslimatını sağlarız. Çok çeşitli perde modelleri olduğundan farklı korniş dizaynları da bulunur. Bu nedenle korniş montajlarının profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesine özen gösterilmelidir.

Alanında uzman olan korniş ustalarımız zebra, stor, tül gibi çeşitli perde çeşitleri için korniş montajı gerçekleştirir. Firma olarak korniş montajı fiyatlarını belirlerken korniş kanal sayısı, dübelli ya da yapıştırıcı ile montaj, korniş dışında istenen farklı aksesuarlar, metraj uzunlukları, korniş modeli gibi çeşitli etmenleri de göz önünde bulundururuz. Fiyatlarımız genel olarak son derece uygun olduğundan korniş montajı işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Korniş Nasıl Yapıştırılır?

 Ostim Korniş Ustası
Ostim Korniş Ustası

Perde kornişi hem yapıştırma hem de matkapla montaj ile gerçekleştirilebilir. Matkapla gerçekleştirilen korniş montajı işlemleri çok daha kalitelidir. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilir. Ancak yapıştırma yöntemiyle korniş montajları nispeten daha kolay olması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilir. Yapıştırma yöntemi ile yapılacak montaj işlemlerinde güçlü bir yapıştırıcı tercih edilmesi önemlidir.

Yapıştırma ile korniş montajı gerçekleştirildikten sonra düşme gibi sorunlar yaşanmaması adına yapıştırıcının bir gün boyunca kuruması beklenmelidir. Firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti düşük fiyatlara sunduğundan vermiş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun yanında korniş montajı hizmetlerimiz garantilidir.

Ostim Korniş

Ostim Korniş ustası ekiplerimiz her türlü korniş montaj işlemini titizlikle yürütür. Korniş montajı konusunda bilgili ve tecrübeli olan ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetlerden memnun kalırsınız. Kaliteli korniş montaj işlemini gerçekleştirmek adına en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Korniş montajı işlemlerinde uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Korniş takma işlemi ilk başta kolay gibi görünebilir. Ancak bu işlem incelik gerektirir. Kornişlerin profesyonel bir şekilde takılmasına özen gösterilmelidir. Ostim Korniş Ustası ekiplerimiz doğru teknikler ile korniş montaj işlemini gerçekleştirir. Müşterilerimizin maddi açıdan zarar ve zaman kaybı yaşaması adına çalışmalarımızı titiz bir şekilde gerçekleştiririz. İnstagram hesabımızdan korniş montajı hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ostim Kanal Açma

Read Next

Ostim Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA