Ostim Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında su kaçağı durumları sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu tarz bir sorunla karşılaşmanız halinde Ostim Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz yaşam alanlarınızda meydana gelen sızıntı sebeplerini kırmadan anında tespit eder. Su kaçağı durumlarında damlama ya da alt kata sızdırma gibi problemler görülebilir. Su kaçakları nedeniyle meydana gelen bu sorunlarda teknolojik çözümlerimiz ile yanınızda oluruz.

Ekiplerimiz son sistem boru görüntüleme kameraları yardımıyla su kaçağı sorunlarının tam yerini kısa sürede tespit edebilir. Eski dönemlerde su kaçaklarının tespit edilmesi adına kırma işlemi gerçekleştirilirken günümüzde bu tarz işlemlere gerek yoktur. Kırmadan kaçakların başlangıç noktası bulunarak direkt olarak buraya müdahale edilir. Su kaçağı sorunlarında ekiplerimiz ile iletişime geçtiğinizde yaşadığınız problemlerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Ostim Kameralı Tesisatçı Fiyatları

 Ostim Su Kaçak Tespiti
Ostim Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları insanların sıklıkla karşılaştığı problemler arasında yer aldığından Ostim kameralı tesisatçı fiyatları merak edilen bir konudur. Ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetlerin tamamı uygun fiyatlıdır. Evde ya da çalışma alanlarında meydana gelen kaçak durumları kendini farklı şekillerde belli eder.

  • Kaçağın olduğu alanlarda küflenme
  • Tavan bölgelerinde sararma
  • Su damlacıklarının öbek şeklinde birikmesi
  • Pis koku oluşumu durumları su kaçaklarına işaret eder.

Evinizde ya da iş yerlerinizde su kaçaklarından şüpheleniyorsanız zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Alanında uzman olan ekiplerimiz çok kısa sürelerde kaçakların meydana geldiği yeri teşhis ederek müdahale ederler.

Su Kaçağı Tespiti Ostim

Su kaçaklarından şüphelendiğinizde su kaçağı tespiti Ostim ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz durumunda öncelikle şebeke suyunda kontroller gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen sızdırmazlık testleri ile herhangi bir kaçak durumunun olup olmadığı kontrol edilir. Herhangi bir sorun görülmesi durumunda o bölge bulunarak onarım yalnızca tespit edilen bölgede gerçekleştirilir.

Bu işlemler sonucunda herhangi bir problem tespit edilmemesi durumunda ekiplerimiz pimaş içi görüntüleme kameraları yardımıyla boruların içini kontrol eder. Ana gider, küvet ve lavabo gibi alanlarda kontrol işlemleri gerçekleştirilir. Ardından ise Ostik Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz sıcak su kaçaklarını tespit etmek adına termal kameralar kullanır. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti ile alakalı tüm hizmetlerimize erişebilirsiniz.

Ostim Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ostim Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ostim Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Ostim Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ostim Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ostim su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ostim Korniş Ustası

Read Next

Ostim Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA