İvedik Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı kişilere kolay gibi görünse de bu işlemlerin usta kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. İvedik Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kornişlerinizin hızlı ve profesyonel bir şekilde takılmasın yardımcı olur. Korniş montaj işlemi tavanda gerçekleştirilen bir işlem olduğundan son derece zordur. Bu işlemler yapıştırma ya da bazı vidalama yöntemleri ile gerçekleştirilebilir. Seçilen yöntem ne olursa olsun işin uzman bir kişi tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Korniş ustaları matkap ile korniş montajını daha çok tercih eder. Bu işlemlerin el becerisi olan usta kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Alanında uzman ekiplerimiz her türlü korniş montajını kısa sürede gerçekleştirir. Matkap ile korniş montajı çok daha sağlam olduğundan günümüzde daha çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Oryantal Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

 İvedik Korniş Montaj Ustası
İvedik Korniş Montaj Ustası

Perde korniş modelleri günümüzde son derece fazladır. Oryantal korniş de en çok tercih edilen modellerden biridir. Korniş montaj işlemlerinin silikon ya da çeşitli güçlü yapıştırıcılarla da gerçekleştirilmesi mümkündür. Yapıştırıcılar daha kolay ve hızlı olsa da daha pahalı yöntemlerdir. Yapıştırıcı ile gerçekleştirilen korniş montaj işlemlerinde bir gün boyunca yapıştırıcının kurumasının beklenmesi gerekir. Sonrasında perde takma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Matkap ile korniş takma işlemleri günümüzde daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Matkapla gerçekleştirilen korniş takma işlemlerinin 3 çeşidi bulunur. Bunlar;

  • Akıllı beton vidası ile montaj
  • Korniş dübeli ile montaj
  • Klasik usul dübel ile montaj şeklindedir.

İvedik Korniş Ustası

Korniş dübeli ile gerçekleştirilen montaj günümüzde en çok tercih edilen korniş montaj yöntemlerinden biridir. Bu gibi durumlarda İvedik Korniş Ustası ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Korniş montaj işlemlerini matkap kullanma tecrübesi olan kişilerin gerçekleştirmesi son derece önemlidir. Ekiplerimiz titiz çalışmaları ile kısa sürede korniş montaj işlemlerini gerçekleştirirler. Son derece dayanıklı bir şekilde montajı gerçekleştirilen kornişlerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klasik vida ile korniş montajı çok daha dayanıklıdır. Bu nedenle özellikle çok çocuklu ailelerin tercih ettiği bir montaj yöntemidir. İvedik Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz montaj işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştirir. İnstagram hesabımızdan korniş montajı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

İvedik Kanal Açma

Read Next

Ostim Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA