Ergazi Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işleri insanlara kolay gibi görünse de işlemler tavanda yapıldığından son derece zordur. Bu nedenle bu işleri alanında uzman kişilerin gerçekleştirmesi son derece önemlidir. Ergazi Korniş Ustası firmamız kornişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde takılmasına yardımcı olur. Korniş montajlarının kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi perdelerin çok daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Müşterilerimize korniş hizmetleri verirken ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürürüz.

Ekiplerimiz sizlerin ihtiyaçlarını düşünerek hareket ettiğinden eve uyacak perde stilleri ile ilgili de sizlere bilgiler veririz. Korniş ücretleri çoğunlukla metre fiyatına göre verilir. Yapmış olduğumuz korniş montaj işlemleri garantilidir. Profesyonel korniş montaj ustalarımız kornişlerin montajlarını tek başlarına gerçekleştirirler. Bunun yanında korniş montajlarında her zaman kaliteli matkap kullanmayı tercih ederiz.

Korniş Tavana Nasıl Yapıştırılır?

 Ergazi Korniş Ustası
Ergazi Korniş Ustası

Korniş montaj işlemlerinde matkapla montaj yapılabileceği gibi yapıştırma işlemleri ile de montaj işlemleri gerçekleştirilebilir. Perde rayı yapıştırma işlemleri çoğunlukla amolinli tavanlarda tercih edilir. Bu işlemlerde her zaman kuvvetli yapıştırıcılar kullanılır. Korniş montaj işlemlerinde matkap kadar kuvvetli yapıştırıcılar da sıklıkla kullanılır. Yapıştırma yöntemi ile korniş montaj işleminde bir gün kadar yapıştırıcının kuruması beklenir. Matkapla yapılan montajlarda beklemeye gerek kalmadan perde takılabilir.

Alanında uzman ekiplerimiz korniş montaj işlemlerini çok kısa sürelerde gerçekleştirir. Bu nedenle dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek korniş montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ustalarımız çalışmalarını titizlikle gerçekleştirir. Tek, iki, üç ve dört raylı kornişlerin montaj işlemlerini gerçekleştiririz.

Ergazi Korniş Montaj Ustası

Ergazi Korniş montaj ustası firmamız gelen talepler doğrultusunda korniş montaj işlemlerini gerçekleştirir. İstenilen boylarda ve ölçülerde korniş montajını sağlarız. Konutlarda ve iş yerlerinde zaman zaman kornişlerle alakalı sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz ile iletişime geçerek korniş sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Firmamızda çalışan korniş ustası ekiplerimizin tamamı kalifiyedir. Ekiplerimizin tamamı korniş montajında kullanılan ekipmanları rahatlıkla kullanabilirler. Bunun yanında korniş montajı fiyatlarımız son derece uygundur. Firmamızdan aldığınız korniş montajı hizmetlerimizden her zaman memnun kalırsınız. Ergazi Korniş Ustası ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetleri İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ergazi Kanal Açma

Read Next

Ergazi Boyacı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA