Yeni Mahalle Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Günümüzde evlerde ve iş yerlerinde kullanılan kornişler çeşitlilik gösterir. Korniş takma işlemi basit bir işlem gibi görünebilir. Ancak son derece zorlu bir işlem olması nedeniyle ustalar tarafından yapılması önemli bir konudur. Yeni Mahalle Korniş Ustası firmamız kornişlerin profesyonel bir şekilde montaj işlemleri ile ilgilenir. Korniş montaj işlemlerimizi her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiririz. Alanında uzman ekiplerimiz yılların deneyimi ile korniş takma işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Korniş takma işlemleri için deneyimli firmalar ile çalışmak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçebilirler. Firma olarak kornişler ile alakalı tüm problemlerin çözülmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Yeni taşındığınız evler için ya da perdelerinizi değiştirdiğiniz zaman ekiplerimiz kısa süre içerisinde sizler için korniş değiştirme işlemlerini gerçekleştirecektir.

Korniş Duvara Nasıl Monte Edilir?

Yeni Mahalle Korniş Ustası
Yeni Mahalle Korniş Ustası

Korniş duvara monte işlemleri kolay gibi görünse de deneyimli olmayan kişiler bu konuda zorlanacaklardır. Bu tarz işlemler ile ekiplerimiz ilgilenerek kısa sürede çözülmesine yardımcı olur. Korniş fiyatları metresi seçilecek kornişe bağlı olarak değişiklik gösterir. Ekiplerimiz kornişlerin montajı işlemlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı en iyi seviyede titizlik ile çalışmalarını sürdürür.

Kornişlerde zaman içerisinde yıpranma ya da kırılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda alanında uzman korniş ustaları ile çalışmak ve bu ürünleri değiştirmek gerekir. Ekiplerimiz evlerinizin dağılmadan montaj işlemlerini kısa sürede gerçekleştirir. Deforme olmuş kornişlerinizi dikkatli bir şekilde çıkarır ve yeni kornişlerin ölçülerinin alınması işlemlerini gerçekleştiririz.

Yeni Mahalle Korniş Montaj Ustası

Yeni mahalle korniş montaj ustası ekiplerimiz 2, 3 ve 4’lü kornişlerin montajı konularında deneyimlidir. İsteğinize bağlı olarak dübel, çelik ya da yapıştırma gibi çeşitli teknikler ile montaj işlemlerini gerçekleştiririz. Bunun yanında ekiplerimiz alüminyum kornişler ile ilgili uygun aparatları kullanarak kaliteli bir şekilde montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Stor ya da zebra perdelerinizin kornişlerinin montaj işlemleri için de ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Korniş takma işlemlerine geçilmeden önce tavan ve korniş ölçülerinin alınması işlemlerini gerçekleştiririz. Yeni Mahalle Korniş Ustası hizmetlerimiz için İnstagram hesabımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yeni Mahalle Boya Badana Ustası

Read Next

Ergazi Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA