Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev, ofis ya da iş yeri gibi alanlarda su kaçak sorunları meydana gelebilir. Bu kaçakların nereden geldiğini tespit edememek son derece can sıkıcıdır. Su Kaçağı Tespiti Çayyolu ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen her türlü kaçak sorununu son derece hızlı bir şekilde tespit eder. Ev ve iş yeri gibi alanlarda su kaçaklarının meydana gelmesi halinde kişilerin yapabileceği pek fazla bir şey bulunmaz. Bu nedenle uzman ekiplerden hizmet almak son derece önemlidir.

Ustalarımız su kaçaklarının bulunması konusunda çeşitli cihazlar kullanılır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız tecrübeli ekipleri ile yaşanan su kaçak problemlerinin kolay bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Su kaçağı bulmak için çalışan profesyonel ekiplerimiz su tesisatlarının geçtiği tüm zemin fayans ve duvarlarda termal kameralar ile görüntülemeler yapar.

Çayyolu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Çayyolu
Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını bulduktan sonra bu alanlarda onarım ile ilgili çalışmalarımızı sürdürürüz. Çayyolu cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder. Eskiden su kaçaklarını bulmak için kırma işlemleri yapılırdı. Ancak günümüzde kırmaya gerek kalmadan su tesisatlarındaki kaçakların kolay bir şekilde bulunması mümkündür.

Cihazla yapılan işlemler ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde su kaçaklarının olduğu alanlarda nokta atışıyla tespit işlemlerini gerçekleştiririz. Akustik, kızılötesi ve görüntülü cihazlarımız sayesinde su kaçaklarının tam olarak nerede ve nasıl olduğunu tespit etmemiz mümkün olur. Su kaçak tespitinde kullanılan cihazların kullanım yerleri birbirinden farklılık gösterir. Uzman kadromuz cihazların nasıl kullanıldığı ile ilgili gerekli donanıma sahiptir.

Çayyolu Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yeri gibi alanlarda meydana gelen su kaçakları çoğunlukla tesisat, kalorifer ve pimaş sebebiyle meydana gelebilir. Çayyolu su kaçağı tespiti konusunda profesyonel olan firmamız bu sorunların çok kısa sürelerde bulunmasını sağlar.

Tesisatta meydana gelen su kaçağı durumlarının tespit edilmesi adına duvar veya fayans gibi alanlarda duruma bakılır. Duvar ya da fayansların nemli olması, sararma ve küf durumları bu alanlarda kaçak olduğunun belirtileridir. Su kaçağı tespiti Çayyolu ekiplerimizin vermiş oldukları hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Çayyolu Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çayyolu Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Çayyolu Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Çayyolu Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çayyolu su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kanal Açma Çankaya

Read Next

İncesu Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA