İncesu Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında kaçak sorunları sıklıkla meydana gelen arızalar arasında yer alır. İncesu Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatındaki kaçakları hızlı bir şekilde tespit eder. Ustalarımız kamera kullanarak ya da farklı cihazlar ile su tesisatındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Kullanmış olduğumuz yöntemler ile hem maddi hem de fiziksel olarak rahat edersiniz.

Su tesisatında meydana gelen kaçak sorunlarını bulmak için çeşitli yöntemler bulunur. Pimaş boru görüntüleme, frekans dinleme kulaklığı, nem ölçme aleti, termal kamera, tesisat ölçme pompası sıklıkla tercih edilen yöntemlerdir. Frekans dinleme kulaklığı yöntemi ile çoğunlukla temiz su tesisatlarındaki kaçak sorunları tespit edilir. Bu yöntem akustik frekans algılama prensipleri ile çalışmalarını sürdürür.

İncesu Su Kaçağı Tespiti Bulma

 İncesu Su Kaçak Tespiti
İncesu Su Kaçak Tespiti

İncesu su kaçağı tespiti bulma konusunda firmamız kaliteli şekilde hizmet verir. Duvar ya da tavanda meydana gelen ıslaklık sorunlarında su kaçakları uzun süreler tespit edilmeyebilir. Bu gibi durumlar yapıların zarar görmesine neden olur. Frekans dinleme kulaklığı yardımıyla su tesisatlarındaki kaçak sorunları hızlı bir şekilde bulunur.

Pimaş boru görüntüleme kamerası yardımıyla pis su borularının içlerinin görüntülenmesi mümkündür. Bu işlem için çoğunlukla endoskopik kameralar tercih edilir. Bu kameralar yardımıyla yapılarda meydana gelen kırık, çatlak ya da conta sıyırması durumlarının tespit edilmesi mümkün olur. Pimaş borularındaki kaçak sorunlarında genelde hasarlı boru çıkarılarak yerine yeni bir boru takılması işlemi gerçekleştirilir.

Su Kaçağı Tespiti İncesu

Su kaçağı tespiti İncesu konusunda termal kameralar da sıklıkla kullanılır. Bu yöntemde boruların çıkarılmasına gerek olmadan kaçak problemleri tespit edilebilir. Bu yöntem ile ısı algılayıcı kameralar yardımıyla su kaçağı sorunlarının kolaylıkla tespit edilmesi sağlanır. Bunun yanında yerden ısıtma tesisatının parke bulunmayan alanlarında da bu yöntem kullanılabilir.

Nem ölçme aleti de su kaçağı tespitlerinde tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu aletler yardımıyla fayanslara zarar verilmeden su sızıntıları tespit edilir. İncesu Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her türlü alandaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek kullandığımız su kaçak tespiti cihazları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İncesu Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
İncesu Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
İncesu Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
İncesu Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
İncesu Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
İncesu su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Read Next

Emek Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA