Kanal Açma Çankaya

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Günümüzde Kanal Açma Çankaya hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulur. Bunun nedeni ortak kullanım alanlarında tedbirsiz ve dikkatsiz davranılmasıdır. Tuvalet, mutfak, banyo giderlerine yabancı cisimlerin atılması giderlerde zaman içerisinde tıkanıklık sorunlarının yaşanmasına neden olur. Gider ve atık su hatlarında tıkanıklık sorunları ile karşılaşmamız durumunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ustalarımız son teknoloji cihazlarla tıkanıklık sorunlarına müdahale ederek bu sorunların giderilmesini sağlar.

Ekiplerimiz tıkanıklık sorunlarını giderdikten sonra kanal içlerini görüntüleyerek sorunun giderilip giderilmediğini teyit ederler. Başka alanlarda tıkanıklık sorunları varsa bunlar tespit edilerek bunların açılması adına da çalışmalar yapılır. Kanal görüntüleme cihazlarının farklı pek çok çeşidi bulunur. Firma olarak iç tesisat elle ittirmeli görüntüleme cihazları ile logar kanal görüntüleme robotları kullanırız.

Tıkanan Boru Nasıl Açılır?

 Kanal Açma Çankaya
Kanal Açma Çankaya

Tıkanan boru nasıl açılır konusunda profesyonel kişilerden hizmet almanız son derece önemlidir. Aksi takdirde bu sorunların daha da büyümesi ve içinden çıkılmaz bir hal alması söz konusu olur. Bina içlerinde tuvalet giderleri, kanalizasyon hatları, bina içi logarlar küçük olduğu için daha çok ittirmeli kanalizasyon görüntüleme cihazları kullanırız.

Kullanmış olduğumuz cihazlarda sorunlu yerlerin tespit edilmesi için metre ölçer ile video kayıt özellikleri bulunur. Dış alanlarda yer alan kanalizasyon, her türlü atık su hatlarının ve yağmur suyu hatlarının kanal görüntüleme robotları ile görüntülerini alırız. Bunun yanı sıra kanal görüntüleme robotları ile mesafe ölçümü ve video kaydı eğim tespiti gibi işlemler de gerçekleştirilir.

Çankaya Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri

Çankaya kanalizasyon temizleme hizmetleri için öncelikle tuvalet, kanalizasyon, banyo ve mutfak giderlerinin temiz olması önemli bir konudur. Giderlerin temiz olmaması halinde ustalarımız vidanjör hizmetleri ile gider ya da kanalizasyon hatlarının temizlenmesini sağlar.

Kanal Açma Çankaya firması olarak bu konuda Ankara’nın pek çok ilçesinde hizmet veririz. Kanalizasyonlarda yaşadığınız her türlü tıkanıklık durumu için bizimle iletişime geçmeniz durumunda tıkanıklık sorunlarınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. Logar temizleme, kanalizasyon ve kanal temizleme konularında her zaman titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz kanal açma hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÇANKAYA BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Çankaya tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Çankaya lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Çankaya klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Çankaya kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Çankaya kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Çukurambar Tıkanık Açma

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA