Çukurambar Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarının tespit edilmesi adına profesyonel ekiplerle çalışmak önemli bir konudur. Çukurambar Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz bu alanda uzun yıllardır hizmet verir. Ekiplerimiz kaçakları bulmak adına zemin, fayans ve duvarlarda su tesisatlarının geçtiği alanları tek tek kontrol eder. Su tesisatındaki kaçakların bulunmasının ardından onarım işlemlerine geçeriz.

Çeşitli cihazlarla gerçekleştirilen su kaçak tespiti sayesinde su kaçağının olduğu bölgenin nokta atışı tespit edilmesi mümkün olur. Akustik, kızılötesi ve görüntülü cihazlarımız yardımıyla su kaçağının tam olarak nerede ve nasıl meydana geldiğini tespit ederiz. Su tesisatı kaçaklarında kullanılan cihazların kullanımları ve kullanıldıkları alanlar birbirinden farklılık gösterir. Uzman kadromuz bu cihazları profesyonel bir şekilde kullanabilecek alt yapıya sahiptir. Bu sayede yaşam alanlarınızdaki kaçak sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit ederiz.

Çukurambar Su Kaçağı Tamiri

 Çukurambar Su Kaçak Tespiti
Çukurambar Su Kaçak Tespiti

Su tesisatında kaçak sorunlarından şüpheleniyorsanız Çukurambar su kaçağı tamiri yapan ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize gelerek su kaçağı tespitini gerçekleştirir. Ekiplerimiz tesisattaki suyun basıncını ölçmek adına öncelikle manometre kullanır.

Akustik dinleme cihazları ile su kaçakları dinlenir ve bu şekilde tam olarak yeri tespit edilir. Eğer su kaçakları ufak bir çatlaktan sızıntı şeklinde oluyorsa ve sesi duyulmuyorsa temiz su tesisatlarının basıncının artırılması gerekir. Ardından akustik dinleme cihazı ile işlem tekrarlanır.

Çukurambar Su Kaçağı Tespiti

Su geçişlerinin olduğu borularda sızıntı olması su akıntısı olarak isimlendirilir. Ev, ofis ve iş yerlerinde su kaçakları çoğunlukla tesisat, pimaş ya da kalorifer kaynaklı meydana gelir. Su kaçağı sorunları duvarlarda, bina yüzeyinde ve banyoda görülebilir. Çukurambar su kaçağı tespiti ekiplerimiz kırmadan su kaçağı yapan cihazlar ile su kaçaklarını kolaylıkla tespit eder.

Kalorifer sistemlerinde nadiren su kaçağı sorunları olur. Bunlar küçük bir sorun gibi görünse de böyle anlarda doğru noktaya müdahale edilmesi önemli bir konudur. Çukurambar Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz noktasal olarak su kaçağının meydana geldiği yerleri tespit eder. Su kaçağı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Çukurambar Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Çukurambar Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çukurambar Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Çukurambar Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Çukurambar Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çukurambar su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Çukurambar Korniş Montaj Ustası

Read Next

Çukurambar Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA