Cebeci Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki sızıntıları bulmak adına su kaçağı tespit yöntemlerinin kullanımı oldukça önemlidir. Cebeci Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını bulmak için her zaman teknolojik cihazlar kullanır. Kamera ya da farklı özel cihazlar ile su tesisatlarına zarar verilmeden kaçak sorunlarının tespit edilmesini sağlarız. Kullanmış olduğumuz yöntemler hem fiziksel hem de maddi açıdan insanların rahat etmesine yardımcı olur.

Su kaçağının tespit edilmesinde kullandığımız pek çok farklı yöntem bulunur. Pimaş boru görüntüleme, frekans dinleme kulaklığı, termal kameralar, tesisat ölçme pompası, nem ölçme aleti sıklıkla kullanmış olduğumuz cihazlar arasında yer alır. Kullanmış olduğumuz cihazlar yardımıyla su tesisatı kaçak sorunlarını oldukça hızlı bir şekilde tespit ederiz.

Cebeci Kaçak Su Tespiti

 Cebeci Su Kaçağı Tespiti
Cebeci Su Kaçağı Tespiti

Cebeci kaçak su tespiti ekiplerimiz frekans dinleme kulaklıkları ile temiz su borularında su kaçağı olup olmadığını kontrol ederler. Bu yöntemde akustik frekans algılama prensibi ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Temiz su kaçağı sorunları duvarlarda ya da tavan kısmında ıslaklık problemlerine neden olabilir. Su kaçaklarının uzun bir zaman diliminde tespit edilmemesi durumunda büyük problemler meydana gelebilir.

Pimaş boru görüntüleme yöntemi de su kaçağı tespitleri arasında yer alır. Ekiplerimiz pis boruların içlerini görüntüleyerek bu alanlarda da kaçak olup olmadığını kontrol ederler. Kameralar ile çatlak, conta sıyırması ya da kırık gibi problemlerin tespit edilmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Ekiplerimiz borularda herhangi bir sorun olması durumunda hasarlı boruları yenileri ile değiştirir.

Cebeci Su Kaçak Tespiti

Cebeci su kaçak tespiti ekiplerimiz termal kameralar ile de kaçakların tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Isı algılayıcı kameralar yardımıyla boruların çıkarılmasına gerek kalmadan su kaçağını kolay bir şekilde tespit ederler. Termal kameralar özellikle sıcak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek adına sıklıkla kullanılır.

Su kaçağı sorunları borularda hasar ya da tahribat sebebiyle meydana gelebilir. Bu durumlar da yaşandığı bölgelerin zarar görmesine neden olur. Bu zararlar kaçak sorunlarının olduğu alanlarda duvarlarda ve tavanlarda kararma ya da kabarcık olmasına sebebiyet verir. Cebeci Su Kaçağı Tespiti firmamızın tüm hizmetleri hakkında bilgi almak için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cebeci Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Cebeci Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Cebeci Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Cebeci Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Cebeci Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Cebeci su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Cebeci Korniş Montaj Ustası

Read Next

Cevizlidere Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA