Büyükesat Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev ya iş yeri gibi alanlarda su tesisatlarında çeşitli kaçak sorunları olabilir. Büyükesat Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz son teknoloji cihazlar kullanarak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde çözer. Su kaçağı sorunlarında problemlerin kırmadan çözülmesi oldukça önemli bir konudur. Ekiplerimiz su kaçaklarını tespit ettiklerinde yalnızca bu alanlarda çalışmalarını sürdürür.

Ev ya da iş yeri gibi farklı alanlarda su kaçağı sorunlarından şüphelenmeniz halinde buradaki vanaları hemen kapatmanız gerekir. Duvar ya da elektrik prizi gibi çeşitli alanlarda ya da tavanda lamba kenarlarında ıslaklık olması halinde elektrik sigortalarının kapatılması gerekir. Kombilerde her gün sıfırlama gibi sorunlar olması halinde bu sorunların giderilmesine yönelik çalışmaların yapılması da önemli bir konudur.

Büyükesat Su Kaçağı Tamiri

 Büyükesat Su Kaçak Tespiti
Büyükesat Su Kaçak Tespiti

Temiz su borularında su kaçağı tespitinde akustik frekans algılayıcı dinleme cihazları kullanırız. Büyükesat su kaçağı tamiri konusunda müşterilerimize her zaman teknolojik destekler sunarız. Duvar ya da tavan gibi alanlarda ıslaklığa neden olacak temiz su tesisatı kaçakları uzun zaman tespit edilmediğinde yapıya ciddi zararlar verebilir.

Ekiplerimiz dinleme cihazları yardımıyla nokta atışı tespit yapar. Bu şekilde yalnızca arızanın olduğu alanlarda çalışmalarımızı sürdürürüz. Gereksiz masrafların ödenmesi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Pis boruların içlerinin görüntülenmesi amacıyla endoskopik kameralar kullanırız. Bu kameralar her türlü kırık, çatlak, conta sıyırması durumlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Bu yöntemle su kaçağı problemi dışında farklı problemlerin de belirlenmesini sağlamış oluruz.

Su Kaçağı Tespiti Büyükesat

Termal ısı algılayan kameralarımız su kaçağı tespitinde yardımcı cihazlardır. Özellikle sıcak su tesisatlarının görüntülenmesi amacıyla sıklıkla kullanılır. Yerden ısıtma tesisatlarında parke olmayan bölgelerde su kaçaklarının hızlı bir şekilde belirlenmesine yardımcı olur. Su kaçağı tespiti Büyükesat olarak her türlü arıza durumunun hızlı bir şekilde çözülmesi adına çalışırız.

Büyükesat Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz nem ölçme aletleri ile de su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde çözer. Duvarlarda oluşan nemlenme ya da rutubet durumlarında bu cihazlar yardımı ile su kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde buluruz. Su kaçak tespiti hizmetlerimiz ile alakalı olarak detaylı bilgi almak için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Büyükesat Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Büyükesat Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Büyükesat Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Büyükesat Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Büyükesat Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Büyükesat su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Büyükesat Korniş Ustası

Read Next

Büyükesat Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA