Büyükesat Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajlarının profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesine dikkat etmek önemli konular arasında yer alır. Büyükesat Korniş Ustası ekiplerimiz her zaman korniş montajlarının kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi adına titizlikle çalışmalarını sürdürür. İşinde profesyonel olan ustalarımız zebra, stor gibi perdelerin montajını da başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Korniş montajı alanında vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır.

Piyasada farklı perde türlerine uygun pek çok korniş çeşidi bulunur. Uzman ekiplerimiz tüm kornişlerin en iyi şekilde takılmasını sağlar. Kornişlerin montajlarında çelik dübel ya da yapıştırıcı en çok kullandığımız teknikler arasında yer alır. Vermiş olduğumuz korniş montajı hizmetlerimiz garanti kapsamında olduğundan ileride kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. Ustalarımızın tamamı alanında uzman olduğu için kullanacağınız perde çeşitlerine göre hangi kornişleri kullanacağınız konusunda danışmanlık da alabilirsiniz.

Büyükesat Zebra Perde Montajı

 Büyükesat Korniş Ustası
Büyükesat Korniş Ustası

Zebra perdelerin kullanımında kornişe ihtiyaç yoktur. Bu perdelerin direkt olarak montajının gerçekleştirilmesi gerekir. Ustalarımız Büyükesat zebra perde montajı konusunda da oldukça başarılıdır. Perdenin yanında gönderilen portrayları kornişe monte ederek zebra perdelerin kısa sürelerde montajını tamamlarız.

Perdeler özellikle ev dekorasyonlarında oldukça büyük öneme sahiptir. Bu nedenle korniş montajı konusunda dikkatli olmak önemli bir konudur. Kornişlerin montajı gerçekleştirilirken öncelikle vida alanlarının işaretlenmesi işlemleri gerçekleştirilmelidir. Ardından işaretlenen bölgelere matkaplar ile delik açılması sağlanır. Böylece montaj işlemlerinin oldukça kusursuz şekilde yapılması sağlanmış olur.

Büyükesat Korniş Montaj Ustası ile Profesyonel Montaj İşlemleri

Büyükesat korniş montaj ustası ekiplerimiz hem matkapla hem de güçlü yapıştırıcılar yardımıyla korniş montajı işlemini gerçekleştirebilir. Müşterilerimizin isteklerine bağlı kalarak yapıştırıcı ya da matkap yardımıyla her türlü kornişin montajını sağlarız. Bu aparatların yapıştırıcı ile montajında güçlü yapıştırıcıların kullanılmasına özen gösterilmesi de önemli bir konudur. Aksi durumlarda kornişlerin düşmesi gibi istenmeyen problemler meydana gelebilir.

Korniş montajı konusunda ustalarımız her zaman son derece kaliteli hizmetler verirler. Büyükesat Korniş Ustası firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Yapıştırma yöntemi ile montaj işlemlerini gerçekleştirmemiz durumunda perdeleri takmadan önce bir gün beklemeniz yapıştırıcının çok daha iyi bir şekilde kurumasını sağlar. Korniş montajlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak adına İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Büyükesat Boya Badana Ustası

Read Next

Büyükesat Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA