Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev ya da iş yerlerinde su kaçaklarının kırmadan tespit edilmesi için Bahçelievler Su Kaçak Tespiti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz son teknoloji cihazlar kullanarak tesisat borularındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Ekiplerimiz su kaçaklarını noktasal olarak tespit ettikten sonra bir ya da iki fayans kırarak çok küçük alanda çalışmalarını sürdürür. Ekiplerimizin vermiş olduğu tüm su kaçak tespiti hizmetleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ev ya da iş yerlerinde su kaçaklarının olduğunun fark edilmesi durumunda su vanalarının kapatılması gerekir. Duvarda bulunan elektrik prizleri etrafında ya da tavanda lamba kenarlarında ıslaklık durumları görülüyorsa elektrik sigortaları kapatılmalıdır. Kombilerin barlarının düşmesi halinde kombilerin kapatılması gerekir. Bu tarz durumlarla karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden su kaçak tespiti firmamız ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespit Ücreti

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti
Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunlarından şüphelenmeniz halinde bu sorunların çok hızlı bir şekilde giderilmesi oldukça önemli bir konudur. Bahçelievler su kaçak tespiti ücreti son derece uygun olduğu için bütçenizi sarsmadan ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Ekiplerimiz temiz su borularında su kaçak tespiti çalışmalarında akustik frekans algılayıcılar kullanır. Duvarda ya da tavanlarda ıslaklığa neden olan su kaçakları uzun süre tespit edilmezse yapıların ciddi derecede zarar görmesi sorunları söz konusu olabilir. Ekiplerimiz dinleme cihazları ile nokta atışı tespitler yapar ve bu şekilde yalnızca arıza olan yerlerde kırma işlemi gerçekleştiğinden gereksiz masraf durumları söz konusu olmaz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler su kaçağı tespiti ekiplerimiz pis su borularının içerisine göndermiş olduğu kameralar yardımıyla çatlak, kırık, conta sıyırması sebebiyle meydana gelen sızıntıları hızlı bir şekilde tespit eder. Su kaçağı problemleri dışında boruda meydana gelen diğer problemlerin görüntülenmesi amacıyla da bu cihazları kullanırız.

Termal ısı algılayıcı kameralarımız su kaçağının tespit edilmesinde kullanmış olduğumuz yardımcı cihazlardır. Özellikle sıcak su borularının geçtiği alanlarda bu cihazlar sıklıkla kullanılır. Bahçelievler Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarının oldukça kısa sürelerde bulunması adına çalışmalarını sürdürür. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bahçelievler Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Bahçelievler Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Bahçelievler Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bahçelievler su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bahçelievler Korniş Ustası

Read Next

Bahçelievler Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA