Yenikent Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında su kaçak durumları sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz halinde uzman ekiplerden yardım almanız önemlidir. Yenikent Su Kaçak Tespiti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Su kaçağı olması durumunda duvarlarda kabarma ve damlama gibi problemler meydana gelebilir. Su kaçakları nedeniyle meydana gelen bu durumlar için her zaman teknolojik çözümler sunarız.

Yenikent su kaçağı tespiti için ekiplerimiz her zaman son sistem kameralar kullanır. Eskiden su kaçaklarının tespit edilmesi için kırma işlemi yapılırdı. Ancak günümüzde buna gerek kalmadan kaçak tespiti kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Su kaçaklarının tespit edilmesinde uzman olan ekiplerimiz bu dertten hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 Yenikent Su Kaçak Tespiti
Yenikent Su Kaçak Tespiti

Eskiden su kaçağının tespit edilmesi için kırma işlemi yapılırdı. Bu nedenle günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır merak edilir. su kaçağı durumlarında evde birtakım belirtiler meydana gelir. Pis koku oluşumu, öbek şeklinde su damlacıkları oluşması, küf, tavanlarda sararma gibi durumlar su kaçaklarına işaret eder.

Tesisatınızda kaçak olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız bunun için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz kaçak tespiti yapmak için sızdırmazlık testi uygular. Sorun tespit edilmesi durumunda akustik cihazlar ile dinleme işlemini gerçekleştiririz. Su kaçağının noktasal olarak yeri tespit edildiği için de onarım işlemi yalnızca bu bölümde gerçekleşecektir.

Yenikent Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Yaşadığınız alanlarda su kaçaklarından şüpheleniyorsanız bu gibi durumlarda ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Özel termal kameralarımız yardımıyla kırmadan su kaçaklarının yerini tespit ederiz. Çeşitli teknolojik cihazlar sayesinde arızanın yerinin tespit edilmesinin ardından onarım işlemine geçeriz.

Su kaçaklarının kırmadan onarım işlemlerinde ilaçlı kapatıcılar kullanılabilir. Bu ilaçlı kapatıcılar temiz su tesisat kaçaklarında, kombilerde, kalorifer kaçaklarında kullanılabilir. İlaç delik olan bölgeye ulaştığı zaman hava ile temas ettiğinde hızlı bir şekilde kristalleşir. Bu şekilde deliğin kapanması sağlanır ve su kaçağı önlenmiş olur. Su kaçağı sorunlarının giderilmesinde farklı yöntemler de tercih edilebilir. Yenikent Su Kaçak Tespiti ile alakalı detaylı bilgi almak için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yenikent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Yenikent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yenikent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Yenikent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Yenikent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yenikent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yenikent Korniş Ustası

Read Next

Temelli Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA