Törekent Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında zaman zaman kaçak sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ekiplerden hizmet almak son derece önemli bir konudur. Törekent Su Kaçak Tespiti konularında firmamıza güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz tesisattaki tüm sorunları kırmadan çözüme ulaştırır. Profesyonel ekiplerimiz kaçak tespiti konusunda hizmet verir.

Su kaçakları ani durumlarda ortaya çıkabilen problemlerdir. Bu gibi durumlarda insanlar ne yapacaklarını bilemez. Törekent Su Kaçağı Tespiti için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi son derece zordur. Bu işlemlerde ekiplerimiz özel termal kameralar kullanır. Binalarınızda su kaçağı ya da sızıntı sorunları olması durumunda ekiplerimiz kırmadan sorunu hızlı bir şekilde tespit eder.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 Törekent Su Kaçak Tespiti
Törekent Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı gibi istenmeyen durumlardan şüphelenen kişiler su kaçağı nasıl anlaşılır merak eder. Su kaçağı sorunlarında duvarlarda rutubet ve nem meydana gelir. Bu tarz bir durum ile karşılaşmanız durumunda ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz kırmaya gerek kalmadan su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder. Profesyonel elemanlarımı su kaçaklarına her zaman teknolojik çözümler sunar.

Yaşam alanlarında meydana gelen kaçak durumlarında şu belirtiler görülür;

  • Tavanlarda sararmalar meydana gelir.
  • Pis koku ve küflenme oluşumu gözlemlenir.
  • Su damlacıkları öbek şeklinde birikme yapar.

Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde firmamız her zaman yanınızdadır. Ekiplerimiz şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi uygular. Sorundan şüphelenmesi durumunda ise akustik dinleme cihazları yardımıyla sorunlu bölgelerin tespiti yapılır.

Su Kaçağı Tespiti Törekent

Su kaçaklarının akustik dinleme cihazları yardımıyla tespit edilememesi durumunda ekiplerimiz teknolojik kameralar yardımıyla su kaçaklarının yerini tespit eder. Ekiplerimiz sorunu tespit etmek adına tüm teknolojik imkanlarını kullanır. Alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını sürdürür.

Törekent Su Kaçak Tespiti yapan firmamız su tesisatındaki kaçakları tespit ettikten sonra onarım işlemini gerçekleştirir. Onarım için farklı yöntemler bulunur. Bunlardan biri de ilaçlı kapatıcılardır. Kombilerin su eksiltmesi, kaloriferlerde kaçak olması, su tesisatlarında kaçak olması gibi durumlarda bu ilaçlar ile sorun çözülebilir. Ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetleri incelemek için firmamızın İnstagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Törekent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Törekent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Törekent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Törekent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Törekent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Törekent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Törekent Korniş Ustası

Read Next

Yenikent Boyacı Hizmetleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA