Yenikent Boyacı Hizmetleri

Kurtuluş Boyacı Ustası

Kurtuluş Boyacı Ustası

Boya ve badana işleri insanlara kolay gibi görünse de aslında son derece zordur. Bu nedenle bu işlerin alanında uzman kişiler tarafından yapılması büyük önem taşır. Daha önce boyacılık yapmayan kişilerin bu işlemleri yapması halinde çeşitli sıkıntılı durumlar meydana gelir. Yenikent Boyacı ustası ekiplerimiz boya ve badana konusunda profesyonel işçilikleri ile tanınır.

Ekiplerimiz boya ve badana işlerinin hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılması adına çalışmalarını sürdürür. Titiz ve kaliteli çalışmalarımız sayesinde her zaman vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun kalırsınız. Yenikent Boyacı Ustası ekiplerimiz her zaman işlerini en iyi şekilde tamamlar. Ekip olarak gerçekleştirdiğimiz boya ve badana işlemlerini 1-2 gün gibi çok kısa sürelerde bitiririz.

Yenikent Badana Boya Ustası

Yenikent Boyacı Hizmetleri
Yenikent Boyacı Hizmetleri

Duvarlar yaşam alanlarında dekorasyon açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Badana yaptırmayı düşünen kişilerin badana boya ustası seçimlerinde dikkatli olması son derece önemli bir konudur. Ekiplerimiz öncelikle badana yapılacak olan duvar yüzeyini inceler ve ihtiyaç duyulan malzemelerin hazırlığını yapar. Ev ve diğer alanlarda duvar boyama işleminde duvarın düzgün ve pürüzsüz bir yapısının olması son derece önemlidir. Bu nedenle de ince ve kaba sıva işlemleri gerçekleştirilir.

Duvarın pürüzsüz bir renge sahip olması için sıva işlemi yapılır. Ancak sıvanın rengi koyudur. Bu nedenle de kötü bir görünüm meydana gelir. Daha aydınlık bir görünüm elde etmek için sıva üzerine badana işlemi yapılması gerekir. Badana işlemi kireç ya da boya ile yapılabilir.

Yenikent Boyacı Ustası

Boya ve badana işlemlerinden önce ekiplerimiz eşyaların üzerini iyi bir şekilde örter. Bununla birlikte parke süpürgeliklerini de maskeleme bandı ile örteriz. Boya ve badana işleminde parkelerin çizilmemesi ve parkelere boya dökülmemesi için de parkelerin üzeri kapatırız. Yenikent Boya Badana Ustası ekiplerimiz bu işlemlerin tamamını titizlikle gerçekleştirir.

Ustalarımız boya badana işlemine geçmeden önce duvardaki çivi deliği, çatlak gibi kısımların onarımını gerçekleştirir. Bu şekilde boya işleminden sonra buraların yama gibi görünmesinin önüne geçilir. Tavan boyaması işleminde ise uygulama genelde iki kat yapılır. Yenikent Boyacı firmamızın çalışmaları ile ilgili İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 2 Ortalama: 3]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Törekent Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Read Next

Yenikent Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA