Yenikent Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı insanlara kolay bir işmiş gibi görünebilir. Ancak korniş montajı işleminin uzmanlar tarafından yapılması önemlidir. Yenikent Korniş ustası ekiplerimiz korniş montajlarının kaliteli bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Korniş montajının doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Yanlış korniş montajı sonucunda çeşitli sıkıntılı durumlar meydana gelebilir. Sıkıntılı durumlarla karşılaşmamak için ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Korniş montajı dışarıdan göründüğü gibi kolay bir işlem değildir. Korniş montajı işleminin profesyonel ekiplerce yapılması önemli bir konudur. Yenikent Korniş Ustası ekiplerimiz kaliteli bir şekilde kornişlerin montajını gerçekleştirir. Kornişlerin montajının yapılabilmesi için matkapla tavana delik açılması gerekir. Bu nedenle korniş montajı yapacak olan ustaların matkap kullanımına da hakim olması önemli bir konudur.

Stor Perde Korniş Aparatı Nasıl Takılır?

 Yenikent Korniş Ustası
Yenikent Korniş Ustası

Stor perde günümüzde en sık kullanılan perde çeşitlerinden biridir. Bu nedenle stor perde korniş aparatı nasıl takılır konusu merak edilir. Stor perde kornişlerinin de profesyonel ekipler tarafından takılması önemli bir konudur. Stor perde kornişinin montajının yapılması diğer korniş çeşitlerine göre daha kolaydır.

Perde korniş takma işlemi son derece zor bir işlemdir. Bu nedenle profesyonel ekiplerden hizmet almak gerekir. Alanında uzman olan ekiplerimiz hızlı ve kaliteli bir şekilde korniş takılmasını sağlar. Korniş montajı yapıştırma şeklinde de yapılabilir. Bu gibi durumlarda yapıştırma işlemine geçilmeden önce duvarın tozdan temizlenmesi gerekir. Bu şekilde yapıştırma işlemi çok daha kolay olur.

Yenikent Korniş Montaj Ustası

Yenikent Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz korniş montajını profesyonel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Yaşam alanlarında perdelerin dayanıklı bir şekilde durmasını sağlamak için korniş montajının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Ekiplerimiz bu hizmetleri verirken müşteri ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hareket eder.

Plastik kanallı korniş modelleri günümüzde en çok tercih edilen modellerden biridir. Bu kornişlerin 2,3 ya da 4 kanallı olanları bulunur. Kanal sayısı seçimlerinin takılacak perde sayısına göre yapılması gerekir. Korniş montaj işleminde duvar kenarlarından pay bırakılması önemlidir. Belirlenen uzunluğa uygun olarak kornişin testere ile kesilmesi gerekir. Yenikent Korniş ustası firmamızın hizmetleri için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yenikent Kanal Açma

Read Next

Yenikent Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA